Приклади

 
cases

Приклади співпраці компаній з Skillzrun в різних напрямках

cases

«SkillzRun розв’язали всі проблеми пов’язані  з навчанням, адже наразі я майже не переймаюся курсом. Я його завантажила на платформу, все працює, учні задоволені, нарікань немає. Співпраця зі SkillzRun мене дуже розвантажила, допомогла оптимізувати свій час й направити ресурс у творчість».

Cі ю English

Аліна Світлична
Диктор, радіоведуча, авторка курсу «Магія Голосу»

«Платформа SkillzRun закриває абсолютно всі запити, з якими ми приходимо. Ваша команда дуже ефективна і класна».

Cі ю English

Анастасія Кучерява
Куратор програми та керівниця партнерств Дія.Бізнес

«Початок» — освітньо-грантова програма для розвитку підприємництва серед жінок.

«Нам потрібно створити проєкт, який нарешті буде настільки едукаційним та інтерактивним, що ми використаємо увесь функціонал вашої неймовірної платформи. SkillzRun закриває абсолютно всі запити, з якими ми приходимо. Ваша команда дуже ефективна і класна!»

nodiet

Анастасія Кучерява
Куратор програми та керівниця партнерств Дія.Бізнес

«Завдяки використанню SkillzRun я маю відчуття, що ми йдемо в ногу з часом та технологіями. Для мене мобільний застосунок — це рушійна сила, яка дозволяє генерувати нові ідеї, проєкти, не зупинятися на досягнутому та постійно масштабуватися. Це чудовий привід вдосконалювати курс, щоб бути попереду конкурентів».

Cі ю English

Світлана Філіппова
CEO Тренінгового центру Neuro box

Uniqe

«Відважна» – жіночий акселератор, у якому навчалися 5000+ українок, з них 137 – офлайн, у центрах Дія.Бізнес.

Ми створили мобільний застосунок «Відважна» з навчальними матеріалами лекцій, семінарів, інтенсивів та розкладом, рейтингом

Uniqe
si-u

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

Uniqe

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, академічна директорка Unique School
Uniqe
Road to the Doctor

Коли я натрапив на SkillzRun — це для мене було дивом і справжнім відкриттям. Інші варіанти я навіть не розглядав, бо він закрив закрив усі потреби.

SkillzRun — про доступну ціну та круті можливості для організації навчання в мобільному застосунку.

Юрій Сірко, засновник Road to the Doctor 
Uniqe

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS. 

В SkillzRun все структуровано, чітко, зручно!

Галина Матющенко, менеджер з розвитку та навчання персоналу в «М’ясторія»

Uniqe
Road to the Doctor

Ми проводили опитування і дізнались, що більшість студентів навчаються за допомогою телефона, тому що не завжди мають з собою планшет або ноутбук.

Ти просто береш телефон в будь-який час і виконуєш домашнє завдання або слухаєш лекцію. Це максимально зручно.

Ольга Дорош, співзасновниця школи здорового харчування Nodiet
Cі ю English

За весь час роботи StudyLess ми зрозуміли, що 80% успіху залежить від швидкості платформи. Саме наявність зручної та якісної LMS — найголовніший критерій, який впливає на тривалість взаємодії зі студентом.

SkillzRun є саме такою платформою. Вони максимально швидко інтегрують необхідні оновлення, наша робота тепер проходить безперебійно

Клецько Тетяна, керівник департаменту продукту

Cі ю English
Road to the Doctor

«На українському ринку конкурентів у SkillzRun я не бачу. Ти не можеш створити один продукт без додаткових інновацій, потрібно постійно все оновлювати і давати клієнту найсвіжішу та найактуальнішу інформацію — для таких реалій бізнесу SkillzRun підходить ідеально».

Тутов Гліб, CPO IT-BRAINS