LMS та власний мобільний застосунок для навчання співробітників

SkillzRun — це інноваційний підхід до організації навчального процесу компанії.

Безкоштовно 60 днів

Безкоштовно 60 днів

first_image2
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic
NoDiet
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic

Задачі компаній під час навчання співробітників

Організувати зручний доступ до навчальних матеріалів з будь-якого пристрою

Швидко оновлювати навчальний контент для адаптації до змін

Мати єдину систему, щоб структурувати організацію навчальних процесів

Впровадити аналітичні інструменти для оцінки ефективності навчання

Підвищити мотивацію та залученість співробітників до навчання

Якісно адаптувати інформацію з web-сайту до мобільних пристроїв

Заощадити витрати на традиційне навчання, організувавши процес в онлайн-форматі

Захистити дані від крадіжки, копіювання та розповсюдження

Яке рішення ми пропонуємо

Безперервний доступ до матеріалів з мобільним застосунком

Організувавши навчання в мобільному застосунку, ви забезпечите користувачам постійний доступ до навчальних матеріалів, збільшите ефективність процесу та збережете власний час. Також з мобільним застосунком SkillzRun ви можете більше не перейматися через функціональні обмеження, які виникають у процесі адаптації web-версії під мобільні пристрої, та знижують якість навчання.

База знань із різноманітним контентом

Єдина система з усіма необхідними навчальними матеріалами — це те, що ви отримаєте завдяки зручному бек-офісу SkillzRun. Для реалізації структурованої навчальної бази вам лише потрібно перенести необхідні документи на платформу, а потім за потреби редагувати їх або додавати нові. Також у вас є можливість створювати необмежену кількість курсів і обирати, кому надавати доступ. 

Інтерактивне навчання

Функціонал SkillzRun пропонує понад 10 різних типів вправ, які можливо адаптувати для будь-якого сегмента. Серед варіантів: організація іспитів, тести, вправи на відповідність та заповнення пропусків. Також у вас є можливість додавати відеоматеріали, презентації, аудіо й не тільки.

Інструменти гейміфікації

З гейміфікацією у ваших співробітників більше ніколи не виникне асоціацій, що корпоративне навчання  — це нудно та нецікаво. Підвищуйте їхню мотивацію та інтерес завдяки використанню лідербордів, рейтингу учнів, балів за пройдені місії й подарунків. 

Комунікація зі співробітниками

Постійно залишайтеся на зв’язку зі співробітниками завдяки інструментам для комунікації: надсилайте push-повідомлення з нагадуваннями, надавайте фідбек та організовуйте навчальні онлайн-заходи прямо у застосунку. 

 

Конфіденційність навчальних матеріалів

Зі SkillzRun ви можете не перейматися щодо заволодіння вашою конфіденційною інформацією персонами, які не є співробітниками. LMS-платформа забороняє робити знімки екрана та має власний відеохостинг, що дозволяє завантажувати матеріали прямо на платформі й робить неможливим їхнє розповсюдження. 

 

Персональне рішення для компанії

З тарифом Personal ви можете отримати кастомізований мобільний застосунок в Google Play та App Store. Ви матимете іменний домен, власний дизайн та унікальний функціонал під ваші потреби.

Відстеження процесу навчання

Слідкуйте за ефективністю навчання співробітників завдяки аналітиці в детальній статистиці. Ця функція дозволяє зрозуміти, наскільки відсотків співробітник віддається процесу, який матеріал йому найбільш релевантний, а який контент є заскладним для сприйняття.

Кейси і відгуки

si-u

М'ясторія

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Галина Матющенко, менеджер з персоналу

дія бізнес

Сі Ю School

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

si-u

Unique School

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, директорка Unique School

Коли потрібна LMS для навчання співробітників

– перехід з офлайн- до онлайн-навчання;
– найм нових співробітників;
– розширення команди;
– створення нових відділів;
– відкриття регіональних філій;
– переформатування колективу.

Читати далі ↓

Внутрішньокорпоративне навчання співробітників на 91% ефективніше з використанням LMS — так стверджують організації за даними Brandon Hall Group’s. А Aberdeen Group повідомляють, що компанії, які використовують LMS, зменшили витрати на корпоративне навчання персоналу на 30-60% порівняно з тими, хто застосовує традиційне навчання. Ця статистика є доказом того, що LMS-платформа та окремий мобільний додаток для навчання співробітників допомагають компаніям реалізувати головні цілі:

 

  • Підвищити продуктивність.
  • Мотивувати та залучати співробітників до безперервного навчання.
  • Зменшити витрати на організацію корпоративного навчання та розвиток персоналу. 
  • Зробити співробітників більш конкурентоспроможними в сучасному бізнес-середовищі.

 

Які є критерії вибору LMS, щоб ефективно організувати корпоративне навчання співробітників?

 

Критерії вибору LMS відрізняються залежно від потреб організації та специфіки бізнесу, але можна виділити загальні задачі, які компанії хочуть розв’язати за допомогою LMS-системи:

 

  • Наявність бек-офісу та мобільного застосунку, який буде зручним як для керівників та HR-менеджерів, так і для співробітників.
  • Можливість контролювати ефективність навчання за допомогою статистики.
  • Створення єдиної бази знань, щоб структурувати всі навчальні матеріали.
  • Захист навчальних матеріалів від крадіжки, копіювання та розповсюдження.  
  • Можливість організації інтерактивного навчання з елементами гейміфікації, щоб підтримувати інтерес та мотивацію співробітників. 

 

Для яких процесів відбувається впровадження LMS-системи в компанії?

 

Впровадження LMS в компанії для корпоративного навчання співробітників — це процес, який вимагає співпраці різних фахівців. Найчастіше над організацією навчання працюють керівники різних відділів та HR-менеджери. LMS допомагає з такими процесами:

 

Легке засвоєння нових знань 

 

Компанії використовують LMS для проведення навчання співробітників, тому що такий формат заощаджує бюджет компанії, час, людський ресурс та підвищує ефективність навчання. Завдяки LMS процес навчання стає набагато швидшим та структурованим.  

 

Процес оцінювання 

 

LMS дозволяє оцінити знання співробітників за допомогою створення тестів. Це може містити в собі тестування після завершення курсів або щорічні оцінки в рамках програми навчання.

 

Моніторинг та аналіз прогресу

 

Під час традиційного навчання якісно оцінити знання та проаналізувати прогрес співробітника набагато важче, ніж за допомогою LMS. Функціонал платформи дозволяє проводити моніторинг прогресу навчання співробітників завдяки статистиці, яка вказує, скільки часу витрачено на навчання.

І це далеко не всі процеси, з якими допомагає LMS. Таке навчання спрощує і покращує керування навчальними процесами та підвищує доступність навчання для співробітників.

 

Чому корпоративне навчання та розвиток персоналу малоефективні без диджиталізації?

 

Диджиталізація в сфері корпоративного навчання та розвитку персоналу стала важливим компонентом з декількох важливих причин:

 

Постійний доступ до матеріалів 

 

Digital-інструменти допомагають створювати навчальний контент у цифровому форматі. Таким чином співробітник має доступ до навчальних матеріалів з різних пристроїв та може навчатися в будь-якому місці та в зручний для нього час.

 

Підвищення ефективності навчання

 

Використання LMS оптимізує корпоративне навчання, адже ні HR-менеджерам, ні керівникам, ні співробітникам не потрібно витрачати багато ресурсу, часу та організаційних зусиль задля навчання. Всі процеси автоматизовані та максимально прості, що дозволяє витрачати більше часу на розвиток.  

 

Швидка актуалізація знань 

 

Digital-навчання допомагає максимально швидко адаптуватися до змін та оновлювати навчальну програму з мінімальними зусиллями. Всього лише потрібно зайти в бек-офіс або мобільний додаток для навчання співробітників та внести корективи в програму. 

 

Відстеження результатів 

 

За допомогою digital-інструментів компанії можуть легко отримувати дані, формувати звіти та аналізувати прогрес навчання співробітників. Така статистика дозволяє зрозуміти результативність навчальних програм та  коригувати їх. 

Диджиталізація спрощує доступ до навчання, підвищує ефективність, дозволяє відстежувати прогрес та швидко адаптуватися до змін в корпоративній сфері.

 

Вплив використання LMS на корпоративне навчання та показники ефективності

 

Вплив використання LMS на корпоративне навчання та те, яких цілей вдається досягти за допомогою такої системи, найкраще продемонструють показники статистики: 

 

Підвищення лояльності 

 

LinkedIn Workplace Learning Report стверджує, що 94% співробітників більше довіряють та бажають працювати з компаніями, які інвестують в їхній розвиток. 

 

Зростання продуктивності

 

Дослідження Towards Maturity показують, що організації, які використовують LMS, мають на 50% більше шансів на покращення продуктивності співробітників під час навчання.

 

Глобальний доступ до навчальних ресурсів

 

За даними eLearning Industry, 77% компаній вважають, що головною перевагою LMS є можливість навчання незалежно від розташування співробітника.

 

Швидкість навчання

 

Статистика від IBM демонструє, що використання LMS може пришвидшити процес навчання на 60%, якщо порівнювати з традиційними методами.

Ця статистика свідчить про те, що digital-інструменти та використання LMS максимально ефективно закривають потреби компаній під час навчання,  допомагають його оптимізувати та зробити більш ефективним.  

Хочете перевірити ефективність та зручність LMS на власному досвіді?  Отримайте демонстрацію можливостей SkillzRun та протестуйте демо версію LMS вже зараз.

Співробітники отримують ефективний навчальний досвід, який допомагає підвищити продуктивність роботи та як наслідок – розвиток бізнесу

Чому SkillzRun?

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з унікальною айдентикою та функціоналом під вас.

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з вашою айдентикою та функціоналом.

Інші напрямки корпоративного навчання

Онбординг

Автоматизуйте адаптацію персоналу та залучайте новачків з першого дня.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Корпоративний університет

Створіть власний корпоративний простір для навчання в телефоні.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Оцінка персоналу

Створюйте інтерактивні тести та проводьте іспити під час атестації співробітників.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Навчання партнерів

Налаштуйте одну навчальну систему для філій, франшиз, дистриб’юторів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

База знань

Отримуйте зручний онлайн-інструмент з легким доступом до всіх матеріалів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Галузі застосування

Дізнайтеся більше

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності