«Початок» — освітньо-грантова програма для розвитку підприємництва серед жінок, яка проходить в онлайн- та офлайн-форматах. Головна мета проєкту — допомогти українкам отримати підтримку у сфері освіти, фінансів, наставництва та психології для розвитку або створення власного бізнесу.

nodiet

У важливій соціальній ініціативі можуть взяти участь 3000 учасниць, потім, за результатами онлайн-навчання, 300 найкращих студенток будуть запрошені на офлайн-підтримку з лекціями про бізнес та груповими психологічними сесіями для ментального здоров’я, 200 з яких отримають по 3000 доларів. 

Після завершення всіх етапів 2 фіналістки проєкту, яким журі поставили найвищі бали, отримають по 5000 доларів для реалізації своїх бізнес-ідей. Програма створена не тільки для тих, хто вже мав бізнес, але втратив його через повномасштабне вторгнення, — ініціатива розрахована також і на початківців у сфері підприємництва. 

Проєкт ініційований мережею центрів Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Уряду Японії.

Мобільний застосунок «Початок»

Команда SkillzRun вже вдруге розробляє кастомний мобільний застосунок для соціальних проєктів ініційованих мережею центрів Дія.Бізнес, перед цим ми реалізували ще один важливий проєкт  «Відважна», метою якого було допомогти жінкам розпочати власну справу або розвинути вже наявний бізнес.

Головна ціль, яка стояла перед командою SkillzRun перед реалізацією проєкту “Початок”, — створити застосунок для зручного засвоєння нової інформації з усіма навчальними матеріалами, а також організувати взаємодію між користувачами за межами платформи. Застосунок був схвалений ООН і саме за запитом міжнародної організації ми додали функціонал для нетворкінгу між учасницями.

Які були запити

  • зручне засвоєння нової інформації; 
  • швидкий доступ;
  • зрозуміла структура;
  • реалізація нетворкінгу між учасниками; 
  • можливість навчатися в будь-який час.

Як усе реалізовано

Мобільний застосунок
iOS та Android

Вас цікавить SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи для ваших потреб у навчанні

Заповніть форму, щоб замовити демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви приймаєте наші Політика конфіденційності