Політика щодо обробки персональних даних


УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

УМОВИ ДОСТУПУ ДО САЙТУ

Цей сайт створено для загального користування. Його мета – надати користувачеві інформацію й доступ до платформи «SkillzRun», представником якої є ФОП Самойленко Дар’я.

Підключення, використання й доступ до сайту передбачають, що кінцевий користувач повністю й беззастережно приймає усі положення чинних загальних умов користування.

Доступ до сайту та користування ним зарезервовані для особистого й комерційного використання. Користувач погоджується не використовувати цей сайт і інформацію або відомості, що містяться на ньому, для реклами чи будь-яких форм комерційного й політичного нав’язування, зокрема для надсилання небажаних електронних листів. Платформа «SkillzRun», яку представляє ФОП Самойленко Дар’я, застерігає за собою право змінювати, припиняти, призупиняти або переривати в будь-який час, з будь-якої причини й на власний розсуд доступ до всього сайту або до його частини.

ОБОВ’ЯЗКИ

Платформа «SkillzRun», яку представляє ФОП Самойленко Дар’я, не несе відповідальності за будь-яку шкоду, пряму чи опосередковану, що виникла внаслідок доступу, використання, або неможливості доступу чи використання сайту, або внаслідок будь-якої помилки чи прогалини у змісті сайту.

Уся інформація, що доступна на цьому сайті, призначена для інформаційної та освітньої мети. Будь-які неточності, помилки чи прогалини, які можуть бути на цьому сайті, жодним чином не можуть призвести до відповідальності ФОП Самойленко Дар’я. Кінцевий користувач несе повну відповідальність за впровадження навчальних матеріалів і захист   ІТ-ресурсів, які він використовує на платформі.

Щоб полегшити доступ до інших сайтів, які можуть надавати додаткову інформацію, розробник використовує на сайті певну кількість посилань і зовнішніх матеріалів, які має завантажити кінцевий користувач, не маючи засобів контролю змісту цих сторонніх сайтів. У будь-якому разі ФОП Самойленко Дар’я не несе відповідальності за недоступність сайтів, їхнього змісту, реклами чи інших елементів, доступних на сторонніх сайтах, і жодним чином не може нести відповідальність за зміст сайтів, пов’язаних з контентом, який завантажують кінцеві користувачі.

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУНКУ WHITE LABEL

Застосунок буде називатися «[ВАША НАЗВА]» (будь-яка вільна назва на ваш вибір), матиме іконку вашої компанії і буде доступний для всіх користувачів у Google play та Apple Store.

На першому екрані застосунку буде логотип вашої компанії, форма логіна й реєстрації. Застосунок містить повний функціонал платформи «SkillzRun», і керувати ним можна з єдиного бек-офісу, як і у версії Professional.

Також до ваших послуг буде доступна вебверсія застосунку для студентів за адресою: https://web.skillzrun.com/urn і бек-офіс за адресою: https://skillzrun.com/admin

Окрім тих користувачів, яких ви запрошуєте в застосунок з бек-офісу, будь-який користувач може знайти й завантажити ваш застосунок із Google Play і Apple Store, наприклад вводячи ключове слово «GiraffeSchool». Також у студентів, які не хочуть завантажувати застосунок, або у яких немає смартфона, або які прийшли з реклами, буде можливість зареєструватися з вебверсії.

Таким користувачам буде присвоєно статус «Демо» (Див. розділ 2.2 «Типи користувачів / Демо»).

Типи користувачів: активні, неактивні, демо

2.1 Активні користувачі

Активний користувач отримує доступ до всього функціоналу платформи «SkillzRun» на строк дії вашого тарифного пакету. Компанія купує пакет на максимальну кількість активних користувачів. Ціни й тарифи розписано тут: https://skillzrun.com/price/

  • У версії White Label мінімальний пакет становить 300$, що дає можливість мати максимум 300 користувачів протягом одного місяця з дати оплати.
  • У разі якщо вам потрібно збільшити кількість активних користувачів, ви можете будь-якої миті перейти на пакет вище, наприклад у 400, 500 (крок у 100 користувачів) тощо користувачів у своєму особистому кабінеті, при цьому не втрачаючи гроші за оплачений пакет (Див. розділ «Порядок розрахунків»).
  • У разі якщо кількість ваших активних користувачів перевищено, у вас є 5 днів, щоб підвищити тарифний план або відключити непотрібних користувачів.
  • У разі якщо вам потрібно знизити тарифний план, ви можете зробити це наприкінці оплачуваного періоду.

2.2. Демокористувачі

Це користувачі, які завантажують ваш застосунок без запрошення прямо з Google Play & Apple store або реєструються у вебверсії. Їм присвоюють статус демокористувачів, щоб дати їм можливість ознайомитися з повним функціоналом платформи протягом обмеженої кількості днів.

Демодоступ передбачає повний доступ до всього функціоналу платформи на короткий строк. Строк дії цього статусу – X днів після першої авторизації. Після цього акаунт автоматично стане неактивним (див. розділ 2.3 «Неактивні користувачі»). Відкриваючи застосунок, такі користувачі побачать попап: «Ваш акаунт у деморежимі ще X днів. Щоб активувати його, здійсніть покупку або зверніться до адміністратора» (опція, що налаштовується).

У бек-офісі є стандартна можливість налаштувати перехід демокористувачів у статус «Активні» чи «Неактивні» автоматично або вручну. *Цей функціонал у White Label може бути кастомізовано.

2.3 Неактивні користувачі

  • Під час входу у застосунок такі користувачі бачать попап «Ваш акаунт не активний», і відповідний рядок стану показується в заголовку застосунку.
  • Усі розділи доступні, видно список тем і перелік уроків, але кнопки для вивчення слів, відповідей у застосунку тощо не активні, тобто користувач не може вивчити слово чи виконати вправу*.

Водночас у бек-офісі можна налаштувати, чи показувати такому користувачеві відео-/теоретичний матеріал або вправи.

*У разі якщо неактивні користувачі постійно користуються застосунком чи наявна підозріла активність з боку неактивних користувачів, то можна ввести обмеження й заблокувати доступ до застосунку.

ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

Купівля пакету користувачів – це певна кількість активних користувачів строком на один місяць з дати оплати.

Наприклад:

ви купили мінімальний для версії White Label пакет на 300 користувачів за 300$ на місяць. У середині місяця у вас була успішна рекламна кампанія чи просто багато нових користувачів завантажили ваш застосунок, і потрібно збільшити максимальну кількість активних користувачів до 400. Водночас попередній пакет на 300 активних користувачів продовжує бути чинним ще протягом 15 днів.

У такому разі розрахунок відбувається так:

перерахунок коштів за дні, що залишилися у попередньому пакеті, і купівля нового пакету на потрібну кількість користувачів строком на 1 місяць з дня купівлі з урахуванням суми, що залишилася. Залишилося 15 днів тарифу, тобто 150$ перезараховуються й, купуючи новий пакет за 400$, вам потрібно буде доплатити 250$. 

У версії White Label є можливість змінювати тариф з інтервалом у 50 користувачів, тобто ви можете купити 350, 400, 750 тощо активних користувачів на місяць.

ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ ЗАСТОСУНКУ В APPLE STORE & GOOGLE PLAY 

Для того щоб ми могли розмістити ваш застосунок в AppleStore & GooglePlay, ви повинні надати нам доступи у відповідні акаунти google & apple developper.

Зробити це можна тут:

Вам треба буде створити акаунт фізичної чи юридичної особи, вказати реквізити (за потреби), опис і надати нам доступи. За потреби ми покажемо, як це зробити.

ВАРІАНТИ МОНЕТИЗАЦІЇ

У версії White Label доступні такі варіанти монетизації:

  1. Монетизація тільки у вебверсії з можливістю під’єднати вашу платіжну систему (однак монетизації в мобільному застосунку немає; платний контент у застосунку закритий і відкривається лише після його купівлі у вебверсії). Комісії з оплат у такому разі становлять від 3-5%, і їх можна прямо вивести на ваш розрахунковий рахунок у платіжній системі.
  1. Монетизація у вебверсії + у мобільному застосунку. У вебверсії все залишається, як у варіанті 1, а в мобільному застосунку продажі налаштовуються в Google&Apple store з комісією 15% і можливістю вивести прямо на ваш розрахунковий рахунок. Контент, що купили в мобільному застосунку, відкривається й у вебверсії.

ПІДТРИМКА Й ОНОВЛЕННЯ

Купуючи місячний пакет версії White Label, ви отримуєте повну технічну підтримку й доступ до оновлень.

Близько 1 разу на місяць ми випускаємо оновлення застосунку, покращуючи дизайн, виправляючи помилки й додаючи новий функціонал. Усі оновлення й версії платформи застосовуються до вашої версії White Label безплатно. Також можна обговорити й впровадити кастомний, специфічний для вас функціонал.