«Попередні наші платформи були максимально не юзабіліті для всіх і це стало основною причиною, чому ми почали тестувати інші LMS й в результаті дійшли до SkillzRun.

Вирішальними перевагами стали: легкість переносу уроків, комунікація з менеджером і технічним спеціалістом, приємний дизайн застосунку, можливість навчання як зі смартфоном, так і з ноутбуком, зручність роботи для викладачів та різноманітний формат завдань.»

nodiet

Ольга Дорош,
співзасновниця школи здорового харчування Nodiet

Проєкт:

Nodiet – онлайн-школа здорового харчування

Загальна кількість учнів:

87

Кількість курсів:

5

Тариф:

Professional

Початок співпраці:

Липень 2022

Nodiet — це онлайн-школа здорового харчування. Вони створюють тематичні курси з науково перевіреною інформацією для людей, які хочуть самостійно навчитись складати збалансований раціон, а також навчальні курси та семінари для лікарів і нутриціологів. Школа з самого початку свого шляху використовувала LMS для організації навчання, але завжди в процесі роботи стикалися з недоліками, які змушували відмовитись від систем.

У матеріалі Ольга Дорош, співзасновниця Nodiet, розповіла, якими сервісами школа користувалась до знайомства з SkillzRun, чому відмовилась від них та які переваги SkillzRun стали вирішальними для початку співпраці.

1. Коли ви почали шукати системи для організації навчання: одразу із запуском курсів чи прийшли до цього згодом?

Ми запустили школу у 2020 році, коли розпочався covid19. На той момент ми мали лекції та один курс. Ми одразу почали працювати з системою для організації навчання, але це була російська платформа, тому під час повномасштабного вторгнення ми почали активно шукати нове рішення.

2. Розкажіть детальніше, якими рішеннями ви користувались за весь час роботи та що вам не сподобалось в них?

Ми працювали з трьома платформами перед тим, як обрали SkillzRun: «Антитренинги», GetСourse та Google Classroom. Перші дві системи були російські, а Google Classroom — незручний у використанні. Наприклад, викладачі постійно дратувались, бо не бачили домашніх завдань, а студенти переймались через те, що завдання перевірялись занадто довго та ще й бачили всі зміни, які були в системі.

Це було максимально не юзабіліті для всіх та стало основною причиною, чому ми почали тестувати різні платформи й в результаті дійшли до SkillzRun. Також в цих застосунках не було різних форматів домашніх завдань, а в SkillzRun вони є

3. Що вас спонукало до пошуку LMS для Nodiet? Який запит хотіли вирішили в першу чергу?

Ми мали на меті знайти щось схоже до того, чим вже користувались, але українське й зручне у використанні як для викладачів, так і для студентів.

Першочерговим запитом було те, щоб викладачі бачили домашні завдання, які здали учні, тому що це впливає на швидкість перевірки.

Другий запит, щоб нашим учням було максимально комфортно дивитись уроки й не було зайвих функцій, які б їм заважали навчатися.

RTTD 1

4. Як у вас проходив підбір LMS, чи розглядали інші варіанти?

Підбір проходив дуже просто: я та інші працівники компанії розмістили у своїх соцмережах запит, щоб нам порадили українську онлайн-платформу для навчання, так ми натрапили на SkillzRun.

Окрім SkillzRun ми розглядали 3 варіанти. Перша платформа не підійшла, тому що нам елементарно не відповіли. Потрібно було розповісти про свій проєкт та подати заявку, ми заповнили цю інформацію на сайті, але ніхто не вийшов на контакт, плюс було не зрозуміло, як здійснюється оплата й багато інших моментів.

Щодо інших двох ресурсів — я зареєструвалась на пробні версії, та вони мені здались незрозумілими у використанні, було важко переносити уроки. Також для цих платформ потрібно було створювати додатково лендінг, але на той момент ми не потребували розробки цієї сторінки для продажів, тому що в нас свій сайт. Це дуже сильно дратувало, бо ми шукали систему, куди можна просто зайти та залити всі свої уроки.

nodiet-05

5. Які переваги SkillzRun для вас стали вирішальними?

Перше, що сподобалось під час використання безкоштовної пробної версії — було легко переносити уроки на платформу і я розуміла, що наші технічні працівники точно впораються з цією задачею. Наприклад, нещодавно ми взяли в команду нову людину, яка повністю заливає уроки та розв’язує технічні проблеми, і вона одразу зрозуміла, як працювати з бекофісом.

Другий пункт — це комунікація. Зі мною одразу поспілкувався ваш менеджер: ми зідзвонились у Zoom, де мені детально пояснили, які є варіанти, пакети, вартість та можливості функціонала. Окремо хочу виділити момент з техпідтримкою, коли ми розглядали іноземні платформи, то чекали відповідь від технічних спеціалістів декілька днів, а це дуже уповільнює процес роботи.

Третє — приємний візуал та можливість навчання як зі смартфоном, так і з ноутбуком, це дуже зручно. Ми проводили опитування і дізнались, що більшість студентів навчаються за допомогою телефона, тому що не завжди мають з собою планшет або ноутбук. Учням подобається ненав’язливий дизайн і можливість навчання з комфортних гаджетів.

Четверте — зручність для викладача. В системі він чітко бачить, які завдання в нього ще мають бути перевіреними та дату, коли учень додав ДЗ. Це важливо, бо в нас є правило: перевірити завдання мінімум за 24 години й максимум за 48 годин. Викладач, зайшовши на платформу, розуміє, скільки в нього ще є часу на перевірку. Також плюсом є можливість відстежувати в аналітиці, що учень вже пройшов, що в процесі вивчення, а де він просто натиснув кнопку «done» і не переглянув урок.

І останнє — різноманітний формат завдань. Для нас це крутий плюс, бо ми розробляємо продукт, який стосується здоров’я та медицини, і така різноманітність змушує наших студентів подумати над завданням з різних боків і легше сприймати інформацію за допомогою інтерактивності. Наприклад, ми використовуємо тести, завдання, де потрібно з’єднати відповідні пари, або словник.

RTTD 4

6. Наскільки важко було опановувати нову систему та інтегрувати її в бізнес- та навчальні процеси, оцініть від 1 до 10, де 10 — надзвичайно легко?

Було досить легко все зробити, адже в нас були готові продукти, які ми швидко перенесли на платформу. До того ж ваша команда все детально пояснила. Також вже під час роботи зі SkillzRun ми створили новий курс — сертифікаційну програму з нутриціології. У мене тільки приємні спогади про те, як ми додавали його на платформу. Я б оцінила легкість роботи з бекофісом на 9/10

7. Який додатковий функціонал SkillzRun вам найбільш релевантний: push-сповіщення з новинами, словник, місії, лідерборд, розклад?

Для нас прям вау-ефектом став розклад, тому що ми побачили такий функціонал вперше. Наша команда постійно його використовує, адже завдяки йому студенти розуміють, коли та яка лекція відбудеться, коли в них зустрічі в Zoom тощо. Це знімає з нас багато задач.
RTTD 4
Також хочу зазначити словник: викладачі виписують в ньому невідомі терміни, а ми додаємо їх студентам. Це допомагає нам зосередити увагу учнів на поняттях, які їм потрібно знати, щоб повністю зрозуміти та опанувати новий матеріал, а також повернутися до словника в окремому розділі і згадати, що вони вже вивчили.

8. Пробували використовувати інструменти гейміфікації у навчальному процесі? Якщо ще не встигли, чи плануєте в майбутньому?

Ми ще не пробували, але дуже хочемо. У нашої компанії відбувся стрімкий ріст і ми не встигли ще дібрати людину в команду, яка б займалась чітко лише гейміфікацією. З того, що ми встигли помітити — це лідерборд, де студентам нараховуються бали за виконані завдання.

Деяким учням дуже цікавий такий формат, їм в кайф змагатися та отримувати бали. Восени ми плануємо взяти на роботу людину, яка придумуватиме, як ми зможемо ефективно використовувати гейміфікацію та інтегрувати її в процес навчання.

9. Мобільний застосунок в SkillzRun — це одна з головних потреб, додаткова перевага чи непотрібний інструмент для Nodiet?

Вважаю, що мобільний застосунок — дуже крута штука, яку варто використовувати. Не маючи біля себе комп’ютера ти просто береш телефон і виконуєш домашнє завдання або слухаєш лекцію. Це максимально зручно. Можливо, в майбутньому ми розглянемо варіант власного застосунку від SkillzRun на тарифі White Label.
illustration 5

10. Як ви вважаєте, наскільки SkillzRun підходить для навчання у сфері здоров’я?

Чудово підходить, тому що є всі потрібні функції для навчання в цій сфері: можна створити уроки в записі, прикріпити матеріали, посилання на оригінали досліджень, розробити різні варіанти завдань. Наприклад, для нас дуже цінною є функція фідбеку, оскільки частина студентів має пакет навчання з перевіркою домашніх завдань і викладачам зручно надавати зворотний зв’язок.

Ми маємо курси для звичайних людей і для спеціалістів (лікарів, нутриціологів тощо), з запитами, які в нас є для навчального процесу, функціонал застосунку справляється добре.

11. Як змінилася ефективність навчання із застосуванням SkillzRun?

Ефективність навчання стала вища завдяки функції налаштування відсотків для проходження на наступний рівень — це ще один плюс SkillzRun!

Ми встановили кількість % проходження одного уроку, який потрібний для відкриття наступного заняття, і тепер у наших учнів немає варіанту не вчитися і байдикувати, як вони могли це робити під час роботи з минулою платформою.

12. Як ваші учні відгукуються про навчання в SkillzRun?

Всі відгукуються позитивно. Деяким учням подобається наявність мобільного застосунку, іншим — що є і вебверсія. Також всі оцінили зручність використання та інтуїтивне розуміння функціонала платформи.

Ми щасливі, що знайшли надзручну українську платформу для розміщення наших освітніх продуктів та співпрацюємо зі SkillzRun. Окремо хочу виділити якість технічної підтримки: завжди всі питання розв’язуються максимально швидко, що надважливо для будь-якого бізнесу.

yanina photo

Ольга Дорош
співзасновниця школи здорового харчування Nodiet

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності