Корпоративний університет з LMS та власним мобільним застосунком

SkillzRun — це інноваційний підхід до організації навчального процесу компанії.

Безкоштовно 60 днів

Безкоштовно 60 днів

first_image2
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic
NoDiet
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic

Задачі компаній під час корпоративного навчання

Навчати співробітників у зручному форматі з необмеженим доступом до навчальних матеріалів

Заощадити людський ресурс та час під час організації навчання

Захистити корпоративні дані від копіювання та розповсюдження

Автоматизувати інструменти для перевірки ефективності навчання

Налагодити ефективну комунікацію та взаємодію між керівниками, HR-менеджерами і співробітниками

Структурувати навчальні матеріали та створити єдину базу знань для різних категорій співробітників

Знайти рішення для якісної адаптації на мобільні пристрої

Підвищити мотивацію співробітників до навчання завдяки інтерактивності процесу

Яке рішення ми пропонуємо

Єдина система зі зручним доступом до навчальних матеріалів завдяки мобільному застосунку

З LMS вся необхідна інформація зберігається в одній системі, тому користувач має можливість навчатися в зручний час та будь-якому місці за допомогою мобільного застосунку, а також за необхідності повертатися і переглядати матеріали. Наявність мобільного застосунку розв’язує одразу кілька проблем: незручну адаптацію на мобільних пристроях, що знижує ефективність навчання, та робить процес навчання набагато цікавішим. 

Гнучкий онлайн-формат у мобільному застосунку

Заощаджуйте час та ресурс і проводьте навчальні курси або онбординг в зручному цифровому-форматі, охоплюючи максимальну кількість співробітників та не перевіряючи результати вручну.

Високий рівень комунікації

Залишайтеся завжди на зв’язку зі співробітниками завдяки можливості зворотного зв’язку й функції push-і, яка дозволяє повідомляти важливі новини та організовувати вебінари, воркшопи або марафони прямо у мобільному застосунку.

Детальна статистика для керівників та HR-менеджерів

Більше не потрібно залучати багато ресурсу, щоб проаналізувати результати навчання. Детальна статистика допоможе легко простежити ефективність навчання й дізнатися, скільки годин користувач проводить на платформі, чи виконує домашні завдання та який матеріал є найлегшим для сприйняття, а який — найважчим.

Різноманітні типи завдань

SkillzRun має понад 10 типів вправ, які допоможуть зацікавити співробітників виконувати завдання не на автоматі заради «done», а пробудити реальний інтерес та мотивацію до навчання. Функціонал LMS дозволяє проводити іспити, тестування, створювати вправи на відповідність або заповнення пропусків. Також ви можете міксувати формати й додавати не тільки текст, але й аудіо-, відео- та PDF-формат.

Гейміфікація

Ніякого нудного корпоративного навчання, залучайте співробітників до курсу завдяки гейміфікації. Використовуйте різні типи місій з винагородами, підтримуйте відчуття здорової конкуренції за допомогою лідерборду та заохочуйте поінтами за виконані вправи. Будьте в тренді та робіть навчання схожим на гру завдяки доповненій реальності.

 

Необмежена кількість курсів

Структуруйте навчання з можливістю створення окремих курсів для різних категорій. Надавайте співробітникам доступ тільки до тих навчальних матеріалів, які стосуються їхньої спеціальності. 

 

Захист даних

Захистіть ваші дані від крадіжки та копіювання завдяки неможливості робити скриншоти у мобільному застосунку, а також додавайте відеоматеріали для навчання на власний відеохостинг від SkillzRun. Таким чином відео зберігатимуться виключно на платформі й користувачі не зможуть їх розповсюджувати.

Кастомізація

Створюйте власний мобільний застосунок у Google Play та App Store з тарифом Personal. Підвищуйте імідж та впізнаваність компанії з персоналізованим дизайном, лого, безлімітом користувачів, а також скористайтеся можливістю розробки унікального функціонала.

Кейси і відгуки

si-u

М'ясторія

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Галина Матющенко, менеджер з персоналу

дія бізнес

Сі Ю School

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

si-u

Unique School

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, директорка Unique School

Коли потрібна LMS для корпоративного навчання

– для заощадження часу, ресурсу та бюджету;
– для підвищення ефективності навчання та професійної кваліфікації співробітників;
– для мотивації команди віддаватися процесу навчання на 100%.

Читати далі ↓

Всі успішні сучасні підприємства та організації інвестують значні ресурси в навчання і розвиток свого персоналу. Досвідчені керівники розуміють, що ключовим активом будь-якої компанії є її співробітники, і чим вищий рівень їхньої кваліфікації, тим більше користі вони приносять в організацію. Тому перед керівниками та HR-менеджерами постає важлива задача — організувати корпоративний університет, який буде максимально ефективним та принесе позитивні результати. Реалізувати цю задачу допоможе LMS. Багато великих відомих корпорацій використовують LMS для організації та підтримки корпоративного навчання. 

Декілька прикладів:

IBM

 

Корпорація IBM використовує LMS для навчання свого персоналу в різних галузях, включаючи технічну підготовку та розвиток навичок управління. Вони використовують LMS для постійного оновлення навчальних програм та відстеження прогресу навчання.

 

Microsoft

 

Microsoft має корпоративний навчальний портал, побудований на основі LMS, який надає співробітникам доступ до різних навчальних ресурсів та курсів з різних областей, включаючи технологічний стек Microsoft.

 

Amazon

Amazon використовує LMS для тренінгу нових співробітників під час процесу приймання на роботу.

 

McDonald’s

 

McDonald’s впроваджує LMS для тренінгу свого персоналу у всьому світі. Вони використовують цю систему для навчання нових працівників, а також для надання можливості працівникам пройти додаткові курси.

 

Які зміни та процеси в компаніях впливають на розвиток корпоративного університету та чому він так необхідний сьогодні? 

 

  1. Корпоративний університет це те, без чого неможливо уявити будь-яку серйозну організацію. Якщо раніше на питання “Що таке корпоративний університет?” можна було відповісти, що це навчальний центр, то сьогодні це не навчальні заклади, а організації всередині компанії, які займаються розв’язанням робочих проблем та знаходять оптимальні рішення для всієї команди. Основні завдання і цілі корпоративного університету можуть бути максимально різними, залежно від потреб та цінностей компанії, але чітко зрозуміло, що ключова ідея та мета навчання буде продовжувати еволюціонувати й адаптуватися.

 

  1. Типове лідерство вчителів зникатиме, а на противагу йому з’являтиметься демократичність навчання. Вчителі будуть переходити з ролі інструкторів до  ментора, який взаємодіє зі співробітником, підтримує його та мотивує. Нові вимоги до вчителів — майстерно володіти як матеріалом, так і техніками комунікації.

 

  1. Третій момент — сертифікація. Зникне потреба в додатковій мотивації, адже співробітники зможуть отримати доступ до певної посади лише з наявністю відповідного сертифіката, який можна отримати після успішного складання кваліфікаційного іспиту. 

 

Всі ці зміни в корпоративному університеті свідчать про те, що для ефективного навчання потрібно імплементувати LMS-платформу.

 

Цілі та переваги використання LMS для корпоративного університету 

 

Компанії, які обирають організацію корпоративного онлайн-університету в LMS, найчастіше переслідують такі цілі:

  • Підвищити компетентність співробітників.
  • Ефективно підготувати новачків для швидкого й успішного вступу на роботу в компанію.
  • Підтримувати розвиток лідерів і кадрового резерву компанії завдяки спеціалізованим курсам.
  • Забезпечити співробітникам можливість особистого і професійного зростання, що сприятиме їхній мотивації та залученню до роботи.
  • Зменшити плинність кадрів і витрати на найм нових співробітників.
  • Відстежувати прогрес співробітників та оцінювати результати навчання, щоб покращувати його якість.

 

Переваги використання LMS для корпоративного навчання:

 

Одна з найбільших переваг організації корпоративного навчання в LMS — це миттєвий доступ до навчальних матеріалів, адже швидкість грає важливу роль в цьому процесі. Чим швидше та якісніше співробітники опанують новий матеріал — тим прогресивніший буде розвиток й прибуток компанії. 

Всього можна виділити декілька головних переваг:

 

Доступність та гнучкість

 

Співробітники можуть навчатися в будь-який зручний для них час і в будь-якому місці, що особливо важливо для розподілених команд та віддалених працівників.

 

Персональне навчання

 

LMS може надавати різні навчальні матеріали та шляхи для різних категорій співробітників відповідно до їхніх потреб і рівня навичок.

 

Збір та аналітика даних

 

Можливість збирати дані про процес навчання і аналізувати їх для вдосконалення навчальних програм.

 

Стійкість до змін

 

Легка можливість оновлення та адаптації навчальних матеріалів до змін в компаній і бізнес-середовищі.

 

Збереження знань і навичок

 

Забезпечення можливості зберігання і передачі ключових знань та навичок в компанії.

 

Підвищення продуктивності

 

Навчання співробітників може підвищити їхню продуктивність і покращити бізнес-результати компанії.

 


Хочете перевірити ефективність та зручність LMS на власному досвіді?  Отримайте демонстрацію можливостей SkillzRun та протестуйте демо версію LMS вже зараз.

 

Співробітники отримують ефективний навчальний досвід, який допомагає підвищити продуктивність роботи та як наслідок – розвиток бізнесу

Чому SkillzRun?

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з унікальною айдентикою та функціоналом під вас.

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з вашою айдентикою та функціоналом.

Інші напрямки корпоративного навчання

Онбординг

Автоматизуйте адаптацію персоналу та залучайте новачків з першого дня.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Навчання співробітників

Організовуйте навчання для співробітників з постійним доступом до навчального контенту. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Оцінка персоналу

Створюйте інтерактивні тести та проводьте іспити під час атестації співробітників.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Навчання партнерів

Налаштуйте одну навчальну систему для філій, франшиз, дистриб’юторів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

База знань

Отримуйте зручний онлайн-інструмент з легким доступом до всіх матеріалів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Галузі застосування

Дізнайтеся більше

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності