LMS та власний мобільний застосунок для змішаного навчання 

SkillzRun — це інноваційний підхід до процесу організації змішаного навчання.

Безкоштовно 60 днів

Безкоштовно 60 днів

first_image2
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic
NoDiet
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic

Задачі освітніх закладів під час змішаного навчання

Зробити онлайн-формат максимально доступним для учнів без прив'язки до місця й пристрою

Підвищити рівень організації навчального процесу та легко впроваджувити зміни

Налагодити таку ж ефективну комунікацію між вчителями та учнями, як і під час навчання офлайн

Організувати навчання в мобільному застосунку з якісною адаптацією web-сайтів

Контролювати активність та відстежувати прогрес учнів, а також легко визначати присутність на заняттях

Автоматизувати формування звітів та аналітики, щоб ефективніше оцінювати навчальний процес

Підвищити мотивацію та залученість учнів до навчання з цікавою подачею матеріалу та системі заохочення

Захистити особисті дані та навчальну інформацію від сторонніх персон

Яке рішення ми пропонуємо

Організація онлайн-навчання в мобільному застосунку та безперервний доступ до матеріалів

Мобільний застосунок розв’язує одразу кілька важливих задач під час змішаного навчання: надає постійний доступ до матеріалів, щоб учні навчалися в будь-який час та в будь-якому місці, а також уникає неякісної адаптації навчального контенту на мобільних пристроях. Якщо учень з певної причини пропустить заняття в офлайні, він може переглянути цей матеріал в застосунку, тим самим не погіршувати успішність та не відставати від інших учнів.

Структуризація навчального контенту

LMS дозволяє структурувати та організовувати навчальні матеріали завдяки зручному бек-офісу та грамотному розподілу на теми, уроки, домашні завдання тощо. Це робить процес навчання більш системним та доступним для учнів, а також полегшує роботу вчителів. Функціонал бек-офісу максимально зручний, тому вчителі швидко можуть адаптувати потрібний контент в онлайн-формат. 

Контроль учнів за допомогою детальної статистики

Відсутність зовнішнього контролю, який є під час очного навчання, часто негативно відображається на самодисципліні та успішності учнів. Ця задача легко розв’язується наявністю детальної статистики, яка є в LMS. Викладачі можуть відстежувати прогрес учнів, перевіряти завдання, оцінювати відповіді та надавати зворотний зв’язок прямо на платформі. Ця можливість допомагає зрозуміти зацікавленість учнів у певному матеріалі, їхню мотивацію, відсоток пройдених занять та визначити час, проведений в LMS.

Якісна комунікація в онлайн-режимі

Зменшення взаємодії між учнями та вчителями під час онлайн-навчання суттєве, якщо порівнювати з офлайновим режимом. LMS може зробити цю різницю майже невідчутною, завдяки можливості спілкуватися прямо на платформі: вчитель може надавати письмовий фідбек, або ж записати його в голосовому форматі. Також учні отримуватимуть сповіщення та нагадування про онлайн-уроки і різноманітні навчальні заходи, що збільшить їхню відвідуваність.

Регулярні звіти та аналітика

LMS має інструменти для створення звітів та аналітики щодо успішності учнів, їхнього виконання завдань та активності. Це допомагає викладачам аналізувати ефективність навчання та за потреби вносити корективи.

Інтерактивність навчання та гейміфікація

Під час змішаного навчання учні можуть мати низьку мотивацію до виконання завдань й затягувати процес вивчення певних тем через брак інтерактиву та системи заохочення. Функціонал LMS допомагає розв’язати цю задачу, адже має понад 10 різних типів вправ: від тестів до заповнення пропусків. Також вчителі можуть використовувати елементи гейміфікації та запроваджувати місії, формувати лідерборд та надавати бали за виконані завдань, щоб активність та зацікавленість учнів були такими ж, як і під час офлайн-навчання.

Забезпечення безпеки та доступності

LMS може забезпечувати захист даних учнів та контроль доступу до навчального контенту завдяки персональним доступам, розподілу на ролі, а також неможливості робити знімки екрана та розповсюджувати відеоматеріал.

Кейси і відгуки

si-u

М'ясторія

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Галина Матющенко, менеджер з персоналу

дія бізнес

Сі Ю School

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

si-u

Unique School

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, директорка Unique School

Коли потрібна LMS для змішаного навчання 

– для зручного та безперервного доступу до контенту;

– для захисту даних та забезпечення конфіденційності;

– для ефективного оцінювання та звітності;

– для підвищення мотивації та залученості учнів до навчання;

– для заощадження ресурсу вчителів завдяки автоматизації процесів;

– для контролю та відстеження прогресу учнів;

– для структуризації навчального контенту.

Читати далі ↓

Переваги використання LMS в процесах освіти 

Впровадження Learning Management System (LMS) у сфері освіти призвело до позитивного впливу як на студентів й учнів, так і на викладачів. Онлайн-платформи для дистанційного навчання сприяли розробці, адаптації, поширенню та управлінню методами навчання. За статистикою у галузі освіти припадає п’ята частина всього світового ринку систем управління навчанням, що становить 21%. Такі високі показники не дивують, адже освітня платформа для дистанційного навчання має безліч плюсів: 

 • Зручність для викладачів.
 • Доступність і гнучкість. 
 • Забезпечення взаємодії та співпраці.
 • Автоматизація адміністративних задач.
 • Заощадження коштів, часу та ресурсів.
 • Підвищення мотивації учнів. 

І це далеко не всі переваги, які має платформа для організації дистанційного навчання. Нижче ми детально розглянемо плюси LMS для дистанційного навчання, офлайнового та для процесу самоосвіти. 

Користь LMS для дистанційного навчання

Дистанційне навчання характеризується тим, що учень отримує знання у віддаленому форматі завдяки використанню електронних пристроїв. Таке навчання, звичайно, має як плюси, так і мінуси. Наприклад, перевагою є те, що учень може навчатися в будь-якому місці в будь-який час, використовуючи гаджети, але разом із тим може знижуватися мотивація до навчання, залученість та ефективність комунікації. Всі ці задачі може розв’язати платформа для дистанційного навчання у школі. LMS забезпечує:

 • Безперешкодний доступ до навчання, завдяки наявності мобільного застосунку.
 • Адаптованість до індивідуальних потреб, що дозволяє навчатися за власним темпом.
 • Спілкування, співпраця та обмін ідеями завдяки використанню форумів, чатів, роботі над спільними проєктами.
 • Автоматизація реєстрації, відстеження прогресу, оцінювання та звітності, що зменшує ручну роботу вчителів та адміністраторів.
 • Збереження ресурсів, завдяки зменшенню витрат на друк та розповсюдження матеріалів, оскільки всі ресурси зберігаються в електронному форматі.
 • Підвищення мотивації та залученості завдяки різним типам завдань, ігровим елементам та винагородам. 
 • Захист навчальних даних та конфіденційність інформації студентів.

Користь LMS для офлайнового навчання

 

LMS також не менш корисна під час навчання офлайн. Що означає офлайн-навчання? Це традиційний метод навчання, під час якого учні фізично присутні на уроках. Для такого навчання їм не потрібні додаткові гаджети, всі процеси відбуваються під час особистої взаємодії. Офлайн навчання також має плюси та мінуси. Перевагою є те, що такий вид навчання забезпечує соціалізацію, високий рівень залученості та концентрації на матеріалі, а з іншого боку — це обмежений доступ до матеріалів, можливість пропустити урок через відсутність, додаткові витрати та інколи неефективне використання часу. Як з цим може допомогти LMS? Платформа може забезпечити:   

 

 • Ефективну організацію та чітку структуру ресурсів.
 • Синхронізацію з періодичним доступом до мережі, що дозволяє оновлювати інформацію та прогрес навчання.
 • Викладачі можуть відстежувати прогрес студентів, навіть якщо навчання відбувається офлайн, і використовувати цю інформацію для подальшого удосконалення курсів.
 • Офлайн-класи можуть бути більш інтерактивними і ефективними, оскільки студенти можуть вивчати та переглядати матеріали вдома, а потім витрачати більше часу на дискусії та спільну роботу.
 • Доступ до ресурсів для віддалених груп, які знаходяться в різних містах.

 

Користь LMS для самоосвіти


Самоосвіта — це процес, коли людина самостійно опановує необхідні знання за допомогою різних ресурсів, таких як книги, блоги, сайти, тематичні канали тощо. В сучасному світі самоосвіта важлива як для педагога організатора, так і для учня. У кожного має бути свій план самоосвіти, який допоможе отримати нові навички. Якщо говорити про користь LMS для самоосвіти, то вона охоплює всі ті пункти, які ми перерахували вище у дистанційному та офлайновому навчанні, але окремо варто додати ще кілька переваг:

 

 • Доступність додаткових ресурсів для навчання, таких як вебінари, статті, книги тощо.
 • Можливість вдосконалення навичок використання технологій.
 • Доступ до різноманітних ресурсів, наприклад, відеоуроків, текстових публікацій, тестів, завдань та багато інших. Це дає можливість самостійно обирати та використовувати ресурси для навчання.

 

Підсумовуючи усі переваги для кожного виду навчання стає зрозуміло, що LMS — це ідеальний варіант для організації змішаного навчання. 

Хочете перевірити ефективність та зручність LMS на власному досвіді? Отримайте демонстрацію можливостей SkillzRun та протестуйте демо версію LMS вже зараз.

Учні отримують якісні знання в будь-який час та в будь-якому місці завдяки мобільному застосунку 

Чому SkillzRun?

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з унікальною айдентикою та функціоналом під вас.

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з вашою айдентикою та функціоналом.

Інші напрямки навчання

Дистанційне навчання

Замініть формальний підхід вчителів до навчання на інтерактивний та збільшіть відвідуваність.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Онлайн-курси

Отримайте власний застосунок для оптимізації навчального процесу з елементами теорії, практики, подій та гейміфікації.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Марафони та інтенсиви

Генеруйте марафони та інтенсиви, використовуючи ваші знання, в брендованому застосунку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Галузі застосування

Дізнайтеся більше

Переваги використання LMS для IT-шкіл

Переваги використання LMS для IT-шкіл

Сьогодні IT — це та сфера, яка розвивається з неймовірною швидкістю, а фахівці цієї галузі завжди мають попит на ринку, пропозиції від рекрутерів, хороші умови від...

read more

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності