«За весь час роботи StudyLess ми зрозуміли, що 80% успіху залежить від швидкості платформи. Саме наявність зручної та якісної LMS при онлайн-навчанні — найголовніший критерій, який впливає на тривалість взаємодії зі студентом. SkillzRun є саме такою платформою. Вони максимально швидко інтегрують необхідні оновлення, а завдяки окремому серверу наша робота тепер проходить безперебійно».

Cі ю English

Клецько Тетяна
керівник департаменту продукту

Проєкт:

StudyLess — міжнародна онлайн-школа англійської мови

Тариф:

White Label

Кількість предметів на платформі:

23

Початок співпраці:

Липень 2023

StudyLess — це міжнародна онлайн-школа англійської мови з досвідом роботи майже 5 років. За цей час школа створила авторські технології для ефективного навчання, стала однією з перших, хто виплачує стипендію студентам, та впровадила віртуальну реальність в процес навчання. Переломним моментом для StudyLess стало повномасштабне вторгнення, коли багато українців виїхали за кордон та почали вивчати англійську мову за допомогою смартфона.

Найголовнішим показником успіху для компанії є LTV — «пожиттєва цінність клієнта», коли студент, придбавши один продукт, залишається задоволеним рівнем навчання, довіряє школі та продовжує купувати в неї інші курси. Якщо показник LTV високий, це означає, що продукт дійсно якісний, а на цей фактор впливають не тільки курси, викладачі, методики та матеріали, але й платформа для навчання. 

Клецько Тетяна, керівник департаменту продукту, розповіла нам про попередній досвід використання LMS та назвала головні причини, чому для організації навчання команда обрала саме SkillzRun.

1. З якими найбільшими задачами ви зіштовхуєтесь під час організації навчального процесу та що могло б автоматизувати та спростити бізнес-процеси StudyLess?

У нашій компанії тисячі різноманітних бізнес-процесів, вони налагоджені від моменту, коли клієнт натискає кнопку «купити», до самого завершення навчання. Для процесу організації навчання залучено багато співробітників: від сервіс-менеджера до  наставника студентів, який завжди поруч.

Найголовніша задача для нас — надати студенту якісну платформу для навчання, яка працюватиме безперебійно, тому що саме це найчастіше стає причиною повернення коштів. Тому однозначно спростити та автоматизувати наші бізнес-процеси може тільки LMS-платформа.

2. Як ви прийшли до того, що вам потрібна LMS?

Як я вже зазначала, у нас велика компанія, в якій дуже багато співробітників та безліч бізнес-процесів пов’язаних одне з одним. В один момент навчальний процес стало важко контролювати в табличках або додатках, адже чим більше масштабується компанія, тим необхідніша автоматизація. Ми зіштовхнулись з тим, що кількість студентів стала настільки великою, що один сервіс-менеджер був не в змозі обслуговувати кілька сотень студентів, тому почали пошуки LMS.
застосунок

3. Які складнощі у вас виникали з організацією онлайн-курсів? Чи вдалося їх вирішити зі SkillzRun?

Ми працювали з кількома платформами до вас і найголовніша проблема —  це повільна робота платформи та регулярний збій в системі, який призвів до припинення співпраці. Також складність функціонала платформ та відсутність мобільного додатку зіграли свою роль. 

 

Я можу виділити 3 головні проблеми:


Відсутність мобільного додатку


Дуже багато наших студентів — це українці за кордоном, які виїхали під час повномасштабного вторгнення. Коли вони лишали батьківщину, то не брали ноутбуки та комп’ютери, а тільки необхідні речі та, звичайно, смартфони. Тому мобільний телефон став головним інструментом для навчання, але займатися зі смартфона на вебверсії — максимально незручно. Ми отримували багато скарг від студентів і зрозуміли, що мобільний застосунок —  це великий плюс. SkillzRun допоміг розв’язати цю важливу задачу. 


Низька швидкість та технічні збої


Швидкість роботи платформи була важливою і для студентів, і для співробітників. Наші студенти та викладачі втомились від постійних затримок, які впливали на всі навчальні процеси. У дорослої людини не так багато часу для навчання, адже в неї ще є робота та безліч побутових справ і, наприклад, коли студент виділяє 30 хвилин на вивчення англійської, а платформа завантажує сторінку хвилину, то час, який він планував витратити, переходить у години, яких у дорослої людини немає. Тому такі моменти крок за кроком призводять до роздратування, і коли все це накопичується, студент хоче повернути кошти. 

 

Також це було проблемою і для працівників, наприклад, наставники мають перевіряти один урок приблизно за 10 хвилин, тому що на платформі все автоматизовано, але через затримки на перевірку одного заняття могла йти година. Зі SkillzRun ми розв’язали цю проблему. Тепер у нас є окремий сервер, який усуває всі ці технічні моменти. 


Недостатній функціонал для івент-менеджменту 

 

 

І останній момент — це події. Процес навчання в StudyLess складається із різних компонентів, одна з головних складових — групові уроки. Раніше, щоб записатися на групові уроки, студенту потрібно було зробити безліч процесів: перейти за посиланням на сайт з величезним графіком, підтвердити запис, дочекатися на пошті сповіщення про урок та вступити в чат. Ми зрозуміли, що потрібно оптимізувати цей процес та зробити так, щоб всі організаційні питання можна було вирішити на платформі, не переходячи на додаткові ресурси. Зараз разом із технічним відділом SkillzRun ми працюємо над оновленнями в івент-менеджменті та скоро презентуємо їх студентам. 

4. Як у вас проходив підбір LMS-платформи? Які переваги SkillzRun для вас стали вирішальними?

Я можу виділи 2 головні переваги:

 

Власний сервер

 

Найважливіший момент — це 100% сервер. Раніше у нас не було можливості організувати навчання на окремому сервері, а зі SkillzRun це стало можливим. Наша команда хотіла, щоб система працювала безперебійно і SkillzRun, порівняно з попередніми платформами, працює саме так. Це дуже круто! 

 

Мобільний додаток 

 

Я вже говорила наскільки це важливо, особливо в наш час, адже мобільний застосунок надає можливість навчатися в будь-який час та в будь-якому місці.

 

Це найголовніші вимоги під час вибору платформи, а всі інші моменти були не такі важливі. Ми розуміли, що потрібно буде підлаштовуватись та оптимізувати наш контент під SkillzRun. Необхідно було переробляти багато вправ та логіку, але попри все, матеріал ми адаптували швидко, за кілька місяців. 

5. Які типи вправ ви використовуєте у навчанні? Який функціонал платформи вам найбільш релевантний?

Ми використовуємо тренажери: заповнення пропусків, обери правильну відповідь, тести, але найголовніше для нас — це домашні завдання, де студенту потрібно текстом написати у віконечку відповідь або записати аудіо, щоб потім надіслати його на перевірку. Для нас це єдиний інструмент, де можливо побачити, які помилки робить студент та над чим варто ще попрацювати. 

6. Чи допомагає вам у навчанні гейміфікація? Чи використовуєте ви систему заохочення, якщо так, то яку?

Елементи гри ми наразі використовуємо тільки для дитячих курсів. З дорослими ми не використовуємо гейміфікацію, але плануємо впровадити. Зараз перед нами стоїть важливіша задача — повністю та остаточно переїхати на нову платформу. 

Щодо системи заохочення, то так, вона є. Для нас дуже важлива мотивація студентів. Ми пропонуємо стипендію, наприклад, якщо студент успішно проходить один рівень, він отримує $100 віртуальних бонусів, які може використати або на покупку наступного курсу зі знижкою, або придбати в нашому онлайн-магазині різноманітну техніку: навушники, розумний пилосос тощо.

Також у нас є ціла система програми лояльності, за якою чим більше студент навчається з нами, тим більше отримує різних бонусів від школи, наприклад, додатковий безкоштовний урок або пріоритизацію під час запису на групові заняття.

застосунок

7.  Чому вибрали саме White Label? Які для вас переваги цього варіанту співпраці?

Головна перевага — можливість адаптувати функціонал та контент під наші побажання. За весь час роботи StudyLess ми зрозуміли, що 80% успіху залежить від якісної платформи. Саме LMS-система впливає на термін, протягом якого студент буде з нами.

8. Ваше загальне враження від платформи та чи можете ви порадити SkillzRun колегам або знайомим?

Так, можу порекомендувати. З усіх платформ на SkillzRun мені найбільше подобається те, що коли заходиш в систему зі сторони студента, то одразу інтуїтивно зрозуміло, як нею користуватися. Також хочу зазначити прогрес, який нараховується та створює ефект візуальної гейміфікації, так студент розуміє, над чим йому ще потрібно попрацювати, це цікаво. Ще один важливий плюс — порівняно з іншими платформами, SkillzRun найшвидше інтегрує необхідні оновлення та зміни на платформі.

Тому я з радістю б радила SkillzRun колегам або знайомим. 

Раніше у нас не було можливості організувати навчання на окремому сервері, а зі SkillzRun це стало можливим. Наша команда хотіла, щоб система працювала безперебійно і SkillzRun, порівняно з попередніми платформами, працює саме так. Це дуже круто! 
founder

Клецько Тетяна
керівник департаменту продукту

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності