seeyoulogo

«До SkillzRun ми співпрацювали з трьома іншими навчальними платформами: в першому були недоліки з адміністративними функціями, в наступному не було класного інтерфейсу, а під час роботи з останнім продуктом ми зіштовхнулися з найважливішою проблемою — відсутністю власного мобільного застосунку.

Розв’язання цих проблем ми знайшли в LMS-платформі SkillzRun. Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект».

Cі ю English

Марина Афанасенко
засновниця «Сі ю school»

Проєкт:

Cі ю school — онлайн-школа англійської мови

Кількість співробітників:

17

Тариф:

White Label

Кількість предметів на платформі:

15

Початок співпраці:

Червень 2022

«Сі ю» — онлайн-школа англійської мови з 7-річним досвідом роботи на освітньому ринку.

Сьогодні на курсах в «Сі ю» навчаються близько 250 студентів, більшість з яких вивчають англійську мову у смартфоні, саме тому школа вирішила створити власний мобільний застосунок на LMS-платформі SkillzRun. Вони обрали версію White Label зі своєю назвою, використанням кольорів бренду та унікальним функціоналом.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school», розповіла нам про головні проблеми, які вони вирішили завдяки платформі SkillzRun, чому для роботи вибрали саме White Label, переваги, які школа отримує від LMS-платформи і не тільки.

1. Чому ви вирішили створити школу на LMS-платформі SkillzRun?

Зі SkillzRun ми познайомились у 2020 році й він нам одразу сподобався.

По-перше, люди, які вирішили вивчати англійську, найімовірніше, вже самостійно займалися за допомогою мобільних застосунків типу Duolingo чи Quizlet, тож вони очікують, що досвід роботи з сервісом нашої школи буде схожим. Ми маємо задовольнити цю потребу клієнтів.

По-друге, для нас було важливо, щоб платформа постійно розвивалася. Ми 2 роки спостерігали за SkillzRun, за цей час вони презентували багато важливих апдейтів: з’явилися нові функції, вебверсія, різні типи завдань, запис аудіо, детальна статистика, нові ролі — це все значно полегшує бізнес-процеси та підвищує ефективність навчання. Не маю сумнівів, що SkillzRun розвиватиметься й надалі.

2. Які проблеми ви хотіли вирішити при роботі зі SkillzRun?

Після співпраці з іншими навчальними платформами, ми виділили 4 головні проблеми:

Відсутність мобільного застосунку

Більшість скарг, які ми отримували від клієнтів, були щодо відсутності мобільного застосунку. Багато студентів роблять ДЗ, коли в них є вільний час: у транспорті, кафе, коли повертаються з навчання або роботи. У такі моменти не завжди є поряд ноутбук, тому важливо, щоб в телефоні була повноцінна копія вебверсії, де студент працюватиме без будь-яких обмежень. Адаптивна мобільна версія не вирішує цієї проблеми.

Підтримка клієнтів на рівні: «потрібно очистити кеш і все працюватиме»

Не працює кнопка, завдання не відправляється, не зберігаються дані — проблеми, з якими стикаються учні, і нам дуже важливо, щоб техпідтримка розв’язувала ці питання швидко. Натомість ми отримували негативні відгуки, що відповіді не було або ж вона була дуже стислою. Важливо, щоб компанія була зацікавлена в партнерських відносинах і ставилась до наших клієнтів так само як і ми. У SkillzRun саме такий підхід, ми щодня перевіряємо це на практиці.

Адміністративні функції LMS-платформи

Ще одна причина, чому ми обрали SkillzRun — аналітика, за допомогою якої ми відстежуємо ефективність студентів. Школа має розуміти, скільки уроків пройшов учень, який у нього відсоток виконаних ДЗ, який контент у нас на платформі є непопулярним. Студенти ніколи не бачать цієї частини роботи, але без неї не буде вдосконалення системи навчання.

Розвиток платформи

Це наш біль, адже попередні компанії на початку співпраці обіцяли, що розвиватимуть застосунок, але минали роки, а нові функції не з’являлися. Оновлення є вимогою часу, на освітньому ринку постійно щось змінюється й без розвитку ви відставатимете від конкурентів. Наприклад, без гейміфікації, яка наразі є дуже популярною.

SkillzRun постійно розвивається й мені дуже подобається, коли нові функції одразу презентують клієнтам. Також важливо, що коли апдейти не збігаються з освітнім процесом — розробники їх відразу змінюють.

 

застосунок

3. Хто займається наповненням та роботою з платформою? Наскільки співробітники оцінюють легкість роботи з бек-офісом від 1 до 10, де 10 — надзвичайно легко?

Наповненням займається методичний центр, тому що в нашій компанії єдина методика для всіх курсів. У компанії з платформою працюють абсолютно всі: адміністратори, керівники, викладачі та маркетологи.

Чим більше ви проводите часу на платформі — тим легше вам працювати з бек-офісом. Спочатку, коли ви тільки починаєте роботу з системою, буде важко, адже платформа містить багато різноманітних функцій, в яких потрібно розібратися. Коли відтворите 4-5 уроків, то легкість роботи буде завжди на 10, де 10 — це надзвичайно легко, бо ви вже до неї звикли.

застосунок

4. З чого ви почали роботу з платформою SkillzRun? Чи була у вас структура?

Так, структура у нас вже була. Нам потрібно було весь наш матеріал перенести на SkillzRun, і тут ми зіштовхнулися з проблемою. Спочатку ми хотіли скопіювати та додати все на нову платформу, але нічого не виходило, бо SkillzRun — це мобільний застосунок, тож ми переформатували весь контент, і розуміємо, що це на краще. Ми проаналізували сильні сторони платформи, виокремили переваги для нас та послідовно застосовуємо ці функції у навчанні.

5. Як відбувається процес наповнення платформи? Чи перенесли ви вже весь матеріал?

Ми не квапимось з перенесенням матеріалу. Усі програми наших уроків вже існують, їх лише необхідно відтворити у SkillzRun, ми робимо це покроково. Раджу цей метод різним школам: якщо ви розумієте, що зараз не маєте ресурсів зробити курс до кінця, робіть це поступово. У вас вже є матеріали до нього, тож знаєте, що маєте викладати. Головне, щоб студентам вистачало матеріалу на декілька уроків вперед.

6. Використовуєте функціонал для гейміфікації? Місії чи лідерборд?

Зараз важко не використовувати гейміфікацію, бо це потужний інструмент для мотивації різних груп студентів. Наразі ми використовуємо різні місії: вивчити нові слова, використовувати застосунок щодня, провести 5 годин на платформі. Ця функція допомагає нам залучати студентів, які не люблять довго сидіти над завданнями, але з радістю проходять челенджі та отримують нагороди. Плануємо розширити кількість функцій, але задоволені й тими, що маємо.

застосунок

7. Який найбільший челендж для «Сі ю» під час переходу на LMS-платформу SkillzRun ?

Перший челендж

Нерозуміння, що SkillzRun — інший продукт і нам непотрібно робити з нього копію попереднього, але з кращими функціями. Як тільки ми прийшли до цієї думки — працювати стало набагато комфортніше.

Другий челендж

Презентувати платформу студентам, тому що вони вже звикли до попереднього продукту й неохоче переходять на нову систему, навіть, якщо вона краща. Зараз ми детально розповідаємо про причини переходу та плюси нової платформи, щоб студентам хотілось працювати з нею й надалі.

8. Які переваги ви отримуєте від LMS-платформи зараз?

Скоротилась кількість часу на адміністративні функції

Додавання студентів та викладачів на платформу, процес переводу в іншу групу — зараз ці процеси відбувається швидко й легко. Для великої школи це важливо, бо зазвичай такі дії забирають багато часу.

Швидке розв’язання технічних проблем

Будь-які технічні запитання, що виникають у студентів, вирішуються одразу. Для нас це важливо, бо це — клієнт-сервіс.

Підтвердження статусу повноцінного онлайн-продукту

Усі матеріали школи можна знайти в одній системі. Не потрібно просити скинути матеріали в месенджерах чи шукати на пошті посилання на заняття. Зі SkillzRun студенти можуть повторити минулий урок на платформі, зайти в календар, побачити івенти, які організовують школи, зайти на урок за посиланням в календарі. Це дуже зручно.

9. Чому вибрали саме White Label? Які для вас переваги цього варіанту співпраці?

Ми ніколи не розглядали інші варіанти крім White Label-версії й на це є кілька причин:

Імідж

Важливий момент, адже ми хочемо себе позиціонувати як серйозна мовна школа, а не викладач зі скайпом, тому для нас мати окремий застосунок з нашою назвою — це про репутацію.

Додаткові клієнти

Власний застосунок, який можливо завантажувати в маркетах, — ще одне джерело потенційних клієнтів.

Персональні налаштування

В цій версії команда SkillzRun може змінювати налаштування та створювати функції, які необхідні саме нашій школі. Це важливо, бо нам потрібно продемонструвати унікальний підхід. White Label дає можливість зберігати наші особливості, а не підлаштовуватися під функції, які використовують інші школи.

застосунок

Я була амбасадором SkillzRun ще до того, як ми почали впроваджувати його. Завжди казала, що це крутий український продукт, який обов’язково варто спробувати на практиці.

Мені подобається не тільки сама платформа, але й співпраця з професійною командою, де розробники слідкують за потребами ринку та дбають про якість освітнього продукту своїх клієнтів. Це велика рідкість.

founder

Марина Афанасенко
засновниця «Сі ю»

Як проходить навчання у «Сі ю school» у власному мобільному застосунку від SkillzRun

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності