LMS та власний мобільний застосунок для онлайн-курсів

SkillzRun — це інноваційний підхід до процесу організації онлайн-курсів.

Безкоштовно 60 днів

Безкоштовно 60 днів

first_image2
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic
NoDiet
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic

Задачі освітніх закладів під час онлайн-курсів

Мати окремий мобільний застосунок для навчання, адже учні часто використовують смартфони

Адаптувати матеріал до мобільних пристроїв для зручності та комфорту учнів

Компенсувати дефіцит живої комунікації та взаємодії між викладачами та учнями

Дисциплінувати учнів для самостійного навчання та підвищити їхню мотивацію завдяки інтерактиву

Відстежувати активність та прогрес учнів, отримуючи статистику та звіти про результати навчання

Організувати та структурувати всі навчальні матеріали в одному місці

Автоматизувати процес перевірки завдань, що покращить і пришвидшить зворотний зв'язок

Забезпечити конфіденційність навчальних матеріалів та особистих даних учнів

Яке рішення ми пропонуємо

Адаптація навчання під будь-які електронні пристрої

Телефони, ноутбуки, планшети — система навчання в онлайні має бути гнучкою і сумісною з будь-якими пристроями, щоб учні могли продовжувати своє навчання в будь-який момент. Окремий мобільний застосунок — це значна перевага, яка допомагає навчатися в будь-якому місці, в будь-який час та дає можливість без перешкод переглядати та повторювати матеріал. Зручний інтерфейс забезпечує комфорт та продуктивність учня.

Налагодження ефективної онлайн-комунікації

Завдяки LMS ви можете проводити групові онлайн-заняття та ефективно комунікувати з учнями і студентами. Також у функціоналі платформи є push-сповіщення, які допоможуть підвищити ефективність навчання. Їх можна використовувати, коли учні мають труднощі з певною темою або відстають, щоб нагадати про невиконані завдання та надихнути їх продовжити навчання. Також це може бути засобом повідомлення про майбутні події та заходи. Вагомим плюсом є надання миттєвого фідбеку. З автоматизацією учню не потрібно чекати поки вчитель перевірить завдання, він одразу отримує результат.

Винагороди за активність з гейміфікацією

Показник відвідуваності занять в онлайн-форматі часто не такий високий, ніж в офлайні, щоб підвищити цю статистику, ви можете використовувати систему заохочення завдяки елементам гейміфікації. Винагороди, отримані за виконання завдань, або за досягнення першого місця у рейтингу серед учнів, надихають на активну участь у навчальному процесі. LMS має широкий вибір: місії, які учень виконує, заробляючи цифрові нагороди, отримання балів за завдання, лідерборд для обчислення балів і формування рейтингу учнів. У вас також є можливість створити персонажа, який допомагатиме учням під час навчання, надаючи поради і підтримку.

Різноманітний функціонал та інтерактивність вправ

Наявність словника, контрольних робіт на платформі та різноманітність завдань, таких як тести, опитування, практичні завдання, вибір правильних відповідей та заповнення пропусків, зробить навчання цікавішим для учнів. Крім того, такі формати сприяють кращому засвоєнню матеріалу. Все це є в функціоналі LMS. Також вчителі можуть додавати до теоретичного матеріалу презентації, посилання, PDF- чи аудіо- й відеоматеріали. 

Повна конфіденційність

Навчальні матеріали часто бувають незахищеними в онлайн-просторі, як і конфіденційні дані учнів або студентів. LMS розв’язує цю задачу, надаючи персональні доступи, розподіляючи користувачів на ролі, а також платформа забороняє робити скриншоти та ділитися навчальними відео будь з ким.

Звіти про навчання та детальна статистика

Завдяки LMS ви легко зможете контролювати активність та переглядати результативність учнів. Система формує звіти та надає детальну статистику щодо проведеного часу на платформі, виконаних домашніх завдань чи відсоток розглянутих відео. З цієї статистики ви зрозумієте зацікавленість в навчанні та в окремих темах. 

 

Зручний бек-офіс для вчителів та адміністраторів з централізованим доступом

Бек-офіс LMS інтуїтивно зрозумілий та зручний у використанні, тому вчителі можуть наповнювати платформу матеріалами без особливої підготовки, а також надавати доступи, вносити корективи та оперативно оновлювати навчальний контент. З LMS у вас буде єдина структурована база знань з централізованим і швидким доступом до документів. Це значно пришвидшить робочий процес та полегшить пошук матеріалів.

 

Персональний дизайн

Кастомізація — це репутація, можливості для створення бренду та природне просування. Розробляйте свій власний мобільний додаток, який буде доступний у Google Play та App Store, з персональним тарифом. Підсилюйте імідж та впізнаваність вашої компанії завдяки індивідуальному дизайну та логотипу, необмеженому числу користувачів і можливостям створення унікального функціонала.

Кейси і відгуки

si-u

М'ясторія

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Галина Матющенко, менеджер з персоналу

дія бізнес

Сі Ю School

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

si-u

Unique School

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, директорка Unique School

Коли потрібна LMS для онлайн-курсів

для зручного доступу до навчального контенту;

для організації та структурування навчального процесу;

для моніторингу прогресу учнів;

для формування звітів та аналітики щодо успішності навчання;

для ефективної комунікації;

для забезпечення безпеки даних;

– для легкого керування користувачами, ресурсами, розкладами;

– для підвищення мотивації та залученості учнів до навчання.

Читати далі ↓

Попри те, що навчання в онлайн-форматі відноситься не до традиційних методів навчання, ми вже настільки до нього звикли, що це стало невід’ємною частиною нашого життя. Сучасний світ вже неможливо уявити без диджиталізації, та оцифрування. Ці процеси розвиваються максимально стрімко і попит на онлайн-навчання тільки зростає, адже воно має безліч переваг: гнучкість у навчанні, заощадження ресурсів та коштів, розширений доступ, широкий вибір курсів, зручність для самонавчання й не тільки. Разом із тим зростає кількість й запитів такого формату: “Як створити онлайн-курс?”, “Як запустити онлайн-курс?”, “Як записати свій онлайн-курс” і так далі. Всі ці задачі можна виконати за допомогою платформи LMS, а як саме — ми розкажемо нижче. 

 

Як організувати онлайн-курси з LMS та які процеси вона контролює 

 

Щоб організувати онлайн-курси за допомогою LMS, вам необхідно зробити такі кроки: 

 

  • Обрати LMS згідно з вашими вимогами та потребами.
  • Створити курс та наповнити його матеріалами. 
  • Додати учасників та надати їм відповідні доступи. Наприклад, ви можете зареєструвати користувачів вручну або вони мають реєструватися самостійно.
  • Організувати технічну підтримку. 
  • Слідкувати за прогресом користувачів та оновлювати навчальну програму.

 

LMS допомагає контролювати такі процеси:

Ефективне засвоєння матеріалів

Завдяки LMS учні можуть без перешкод отримувати знання в будь-який час та в будь-якому місці: вивчати матеріал курсу, виконувати завдання, брати участь в дискусіях і проходити тести.

Управління змістом курсу

На платформі LMS можна швидко додавати, оновлювати та наповнювати навчальний зміст такими матеріалами як лекції, відеоматеріали, тексти, завдання та тести.

Процес реєстрації, розподілу та керування доступами

З LMS ви можете легко додавати користувачів до курсів, керувати їх реєстрацією і надавати їм доступ до навчального контенту. Також є функція встановлення доступу до конкретного курсу та обмеження.

Оцінювання та аналіз результатів

Організувати процес оцінювання з LMS набагато легше: можна створити тести, іспити та домашні завдання. Також на платформі можна дізнатися прогрес учнів, наприклад, переглянути статистику відвідування, відсоток виконаних уроків і сформований рейтинг.

Технічна підтримка

З LMS вам не потрібно самостійно надавати технічну допомогу, адже для цього є спеціалісти, які швидко розв’яжуть будь-які технічні питання.

Безпека та конфіденційність

LMS допомагає забезпечити безпеку і конфіденційність матеріалів курсу.

 

Ці всі фактори доводять, що LMS — ідеальна платформа для роботи з онлайн-курсами. Звичайно, в теорії все звучить легко, але на практиці у користувачів, які ніколи не використовували LMS, можуть виникнути питання, тому необхідно звернути увагу на перший пункт та розуміти важливість вибору платформи, адже від її зручності, інтуїтивної зрозумілості у використанні, доступності — залежить ефективність та продуктивність навчання. Саме тому ми радимо наголошувати на зручності та мобільності платформи, а вже потім звертати увагу на інші фактори. 

 

Хочете перевірити ефективність та зручність LMS на власному досвіді? Отримайте демонстрацію можливостей SkillzRun та протестуйте демо версію LMS вже зараз. 

Учні отримують якісні знання в будь-який час та в будь-якому місці завдяки мобільному застосунку 

Чому SkillzRun?

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з унікальною айдентикою та функціоналом під вас.

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з вашою айдентикою та функціоналом.

Інші напрямки навчання

Змішане навчання

Підвищуйте мотивацію та залученість учнів до навчання завдяки гейміфікації та широкому функціоналу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Марафони та інтенсиви

Генеруйте марафони та інтенсиви, використовуючи ваші знання, в брендованому застосунку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дистанційне навчання

Замініть формальний підхід вчителів до навчання на інтерактивний та збільшіть відвідуваність.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Галузі застосування

Дізнайтеся більше

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності