«Платформа SkillzRun закриває абсолютно всі запити, з якими ми приходимо. Ваша команда дуже ефективна і класна».

Cі ю English

Анастасія Кучерява
Куратор програми та керівниця партнерств Дія.Бізнес

Проєкт:

Початок

Тариф:

Personal

 

«Початок» — освітньо-грантова програма для розвитку підприємництва серед жінок, яка проходить в онлайн- та офлайн-форматах. Головна мета проєкту — допомогти українкам отримати підтримку у сфері освіти, фінансів, наставництва та психології для розвитку або створення власного бізнесу. Програма створена не тільки для тих, хто вже мав бізнес, але втратив його через повномасштабне вторгнення, — ініціатива розрахована також і на початківців у сфері підприємництва. 

Проєкт ініційований мережею центрів Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Уряду Японії.

Команда SkillzRun розробила кастомний застосунок для реалізації проєкту «Початок» і Анастасія Кучерява, куратор програми та керівниця партнерств Дія.Бізнес, поділилась з нами враженнями від застосунку, чи вистачає різноманітності функціонала платформи, а також відгуками учасників. 

 

1. Поділіться вашими враженнями, як пройшла реалізація проєкту «Початок» на платформі SkillzRun

По-перше, ми були дуже здивовані ефективністю та професіоналізмом команди SkillzRun. По-друге, самою платформою, адже вона дозволила втілити не тільки всі наші запити, але й учасниць проєкту, які користувалися застосунком.

У цілому платформа дуже зручна у використанні та багатофункціональна.

2. Який функціонал платформи вам найбільше релевантний для цього проєкту?

    Найбільш релевантними були такі функції як додавання відео та освітніх матеріалів. Також додатково ми попросили команду розробників втілити для нас можливість нетворкінгу між учасницями прямо на платформі. І команда це успішно реалізувала!

    Наразі кожна учасниця, яка завантажує застосунок, має можливість створити власний профіль, зазначити напрям або сферу власної бізнес-діяльності, додати контактні дані, а також вказати, в якому місті або регіоні вона веде підприємницьку діяльність. Це дуже спрощує процес колаборації та об’єднання зусиль між учасницями, а з іншого боку сприяє тому, що вони між собою утворюють професійні команди та співпрацюють. 

    У результаті для нас найбільш корисними були перегляд і повернення відео, а також опрацювання освітніх матеріалів, які надаються спікерами. Саме після роботи над цими матеріалами учасники могли переходити до наступного рівня й іншої теми.

    застосунок

    3. Чи вистачає вам різноманітності функціонала SkillzRun? Якщо ні, то чого саме вам не вистачило?

    Якщо чесно, то нам різноманітності більше, ніж вистачило, оскільки ми використали, здається, всього 30% від функціонала SkillzRun. Ще одним крутим показником стало те, наскільки швидко команда зрозуміла як втілити наш запит на базі наявного функціонала та як його задизайнити. Тому, якщо говорити про функціональність і можливості, то ми більш ніж задоволені й дуже вдячні. 

    4. Назвіть будь-які 3 речі, які вам подобаються у LMS SkillzRun. 

    По-перше, нам подобається простота у використанні. 

    По-друге, нам подобається швидкість додавання інформації та комунікації з командою. 

    І по-третє, нам дуже подобається сервісність і гнучкість в абсолютно всіх можливостях цієї платформи.

    застосунок

    5. Чи є відгуки про платформу від учасників ініціативи? Які вони? 

    Насправді ми реалізуємо не перший проєкт на платформі SkillzRun і фідбек учасниць абсолютно тотожний до відгуків нашої команди, оскільки всім абсолютно зрозуміло, як її використовувати. Вона дуже нативна, не треба розбиратися в технічних речах, адже все інтуїтивно зрозуміло — куди натискати, як рухатись, і паралельно можна для себе відкрити дуже багато різних прикольних фішок на платформі. 

    Тож відгуки, які ми отримували, були тільки позитивними. Особливо у попередньому наборі та програмі, де на платформі ми забезпечували можливість комунікації учасниць із менторами. У цьому випадку відгуки були найбільш крутими, тому що ментори працювали face to face над завданнями учасниць і це їм дуже сподобалось. 

    6. Який функціонал ви б хотіли бачити на платформі SkillzRun для ваших майбутніх проєктів?

     

    Ми не маємо особливих побажань, мабуть, це нам потрібно створити проєкт, який нарешті буде настільки едукаційним та інтерактивним, що ми використаємо увесь функціонал вашої неймовірної платформи. Платформа SkillzRun закриває абсолютно всі запити, з якими ми приходимо. Ваша команда дуже ефективна і класна! 

     

    7. Ваше загальне враження від платформи, чи підходить вона для реалізації таких соціальних проєктів та чи зможете ви радити її колегам?

    Безумовно платформа SkillzRun підходить для реалізації соціальних проєктів. Однак треба зауважувати, що це — едукаційна платформа, тому вона підходить для тих соціальних проєктів, які передбачають у собі освітній компонент. Наприклад, надання освітніх послуг, як соціальний прояв від певних компаній, брендів, або коли освіта є компонентом ширшого соціального проєкту. 

    Якщо підсумувати все вищесказане та наш досвід, ми сміливо можемо рекомендувати SkillzRun всім нашим колегам та партнерам!

    Нам потрібно створити проєкт, який нарешті буде настільки едукаційним та інтерактивним, що ми використаємо увесь функціонал вашої неймовірної платформи. Платформа SkillzRun закриває абсолютно всі запити, з якими ми приходимо. Ваша команда дуже ефективна і класна! 

    founder

    Анастасія Кучерява
     Куратор програми та керівниця партнерств Дія.Бізнес

    Зацікавлені у SkillzRun?

    Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

    Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

    Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності