LMS та власний мобільний застосунок для онбордингу співробітників

SkillzRun — це інноваційний підхід до організації навчального процесу компанії.

Безкоштовно 60 днів

Безкоштовно 60 днів

first_image2
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic
NoDiet
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic

Задачі компаній під час онбордингу співробітників

Організувати цікаве навчання в мобільному застосунку з якісною адаптацією

Підвищити продуктивність завдяки єдиній системі для зберігання матеріалів

Додати в навчальний процес інтерактив та збільшити залученість і мотивацію під час онбордингу

Захистити важливі дані від конкурентів та отримати гарантію конфіденційності

Пришвидшити процес онбордингу завдяки безперешкодному доступу до матеріалів

Якісно оцінювати та стежити за ефективністю онбордингу з детальною аналітикою


Зберегти кошти компанії на навчання співробітників та заощадити час персоналу

Яке рішення ми пропонуємо

Автоматизація корпоративних процесів
Автоматизуючи процес онбордингу за допомогою LMS-системи, ви значно заощаджуєте свій час, кошти та ресурс HR-менеджерів. Вам більше не потрібно витрачати декілька місяців на онбординг нових співробітників. Розробіть програму адаптації на платформі один раз та використовуйте безліч.
Гнучке навчання та зручний доступ до матеріалів завдяки мобільному застосунку
Завдяки мобільному застосунку ваші співробітники можуть проходити навчання не тільки на робочому місці, але й вдома, в транспорті, в кафе та обирати для навчального процесу зручний для них час.
Широкий функціонал
Наявність мобільного застосунку суттєво покращує якість навчання, адже звичайна адаптація web-сайту під мобільні пристрої не має такого широкого функціонала, а навпаки — зводить його до мінімуму. Мобільний застосунок дозволяє проводити онбординг набагато швидке та дає можливість скласти детальний портрет співробітника.
Єдина структурована база знань
З LMS-системою для онбордингу більше не потрібно збирати нескінченні документи, таблиці та презентації. Вся необхідна інформація й документація зберігатиметься на одній платформі, до якої у співробітника буде постійний доступ.
Елементи гейміфікації
З інструментами гейміфікації процес адаптації не буде асоціюватись з нудними однотипними документами. Мотивуйте співробітників ефективно та швидко проходити адаптацію з лідербордом й бонусами за пройдені місії.
Аналіз ефективності онбордингу
Слідкуйте за успіхами та мотивацією співробітників в режимі реального часу завдяки детальній статистиці й таблиці з рейтингом. Перевіряйте знання за допомогою тестів, екзаменів та надавайте індивідуальний зворотний зв’язок прямо на платформі.
Інтерактивне навчання
Утримуйте увагу, підвищуйте продуктивність та допоможіть співробітникам легше запам’ятати необхідну інформацію, використовуючи різні типи вправ: тести, заповнення пропусків, вправи на відповідність й не тільки.
Захист даних
LMS допоможе захистити ваші навчальні матеріали від крадіжки та копіювання завдяки функції, яка забороняє робити скриншоти, а також власному відеохостингу від SkillzRun, який робить неможливим розповсюдження відеоматеріалів.

Кейси і відгуки

si-u

М'ясторія

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Галина Матющенко, менеджер з персоналу

дія бізнес

Сі Ю School

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

si-u

Unique School

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, директорка Unique School

Коли потрібна LMS для онбордингу співробітників

– для швидкої адаптації нових співробітників з мінімальним залученням ресурсів;
– під час онбордингу великої кількості працівників;
– для підвищення ефективності процесу онбордингу;
– для навчання працівників без втрати якості.
Читати далі ↓

Низька продуктивність нових працівників, плинність кадрів, зменшена задоволеність співробітників та втрата часу й ресурсів — це тільки невелика частина проблем, з якими стикаються компанії з відсутністю ефективного онбордингу. Важко переоцінити важливість процесу адаптації нового співробітника, адже онбординг впливає на прибуток компанії, HR-бренд та на рівень ефективності роботи нового фахівця. Якщо коротко, то адаптація персоналу — це максимально необхідний елемент для успішного функціонування організації в сучасному бізнес-середовищі, яке постійно змінюється та трансформується. Наприклад, дослідження доктора Тайли Бауер продемонструвало, що якісна адаптація персоналу в організації втримує працівників на робочому місці мінімум протягом 3-х років.

На які процеси впливає адаптація персоналу в організації 

 

Підвищення продуктивності

 

Добре адаптовані співробітники зазвичай більш продуктивні, оскільки вони легше розуміють свої обов’язки і робочі процеси.

Зниження плинності кадрів

 

Адаптація допомагає новим співробітникам одразу відчути себе частиною команди і бути задоволеними роботою, що в рази знижує рівень плинності кадрів.

Покращення якості роботи

 

Досвідчені та добре адаптовані співробітники часто здатні надавати кращі результати, оскільки знання, які вони отримали під час онбордингу, допомагають їм ефективно розв’язувати будь-які завдання.

 

Уникнення конфліктів

 

Гармонійна адаптація персоналу може сприяти зменшенню конфліктів на робочому місці та покращити загальний робочий клімат.

 

Зниження навантаження на керівництво

 

Якщо співробітники швидко і ефективно адаптуються до своєї ролі, це може зменшити потребу в інтенсивному менторстві та навчанні з боку керівництва компанії.

 

Збільшення конкурентоспроможності

 

Компанія з адаптованим персоналом може бути більш конкурентоспроможною на ринку, оскільки вона швидше реагуватиме на зміни.

 

 Професійна адаптація персоналу з використанням LMS 

 

За статистикою Gallup, 88% співробітників не задоволені онбордингом і вважають, що цей процес можна було покращити, а Digitate стверджують, що 1 з 5 нових працівників не задоволені своїм роботодавцем та не мають бажання рекомендувати його. Ці показники можуть позитивно змінитися, якщо організувати етапи адаптації нових співробітників на платформі LMS. Функціонал системи для організації навчання ідеально підійде як для адаптації персоналу на підприємстві, так і для виробничої адаптації персоналу.

 

Переваги використання LMS для трудової адаптації персоналу 

 

Використання системи управління навчанням (LMS) для онбордингу нових співробітників має численні переваги:

 

  • Централізована інформація

LMS дозволяє компаніям зберігати всю необхідну інформацію для онбордингу в одному місці. Це робить процес більш структурованим і організованим.

 

  • Заощадження часу і ресурсів

Завдяки LMS компанії можуть заощадити свій час, кошти та людський ресурс під час процесу онбордингу. Також навчальний матеріал тепер знаходитиметься в електронному форматі та мобільному застосунку, що зменшує потребу у фізичних матеріалах і зберіганні.

 

  • Індивідуалізація навчання

LMS може надавати можливість працівникам вибирати теми або курси, які їх цікавлять, і проходити уроки в зручний для них час. Така функція допомагає підлаштувати процес навчання під індивідуальні потреби та зробити його максимально гнучким. 

 

  • Моніторинг і оцінка

LMS дозволяє відстежувати прогрес і успішність нових співробітників, що допомагає оцінювати їхню готовність до виконання обов’язків та, за необхідності, коригувати навчальний процес.

  • Підвищення залученості

Інтерактивні елементи та тести в LMS можуть зробити процес навчання цікавішим і залучити нових співробітників до активної участі.

 

  • Оптимізація процесу оцінки

З LMS ви можете легко проводити тестування та оцінювання навчальних досягнень співробітників, що допомагає визначити їхні сильні та слабкі сторони й планувати подальше навчання.

 

  • Гнучкість завдяки постійному доступу до матеріалів 

 

Навчання в мобільному застосунку дозволяє співробітникам вивчати матеріал відповідно до свого власного графіка та перебуваючи в будь-якому місці.

 

Загалом, використання LMS для онбордингу співробітників покращує ефективність процесу, сприяє залученню та розвитку персоналу і допомагає компанії підтримувати високий рівень професійної підготовки працівників.

 

Які можливості відкриває LMS для HR-спеціалістів 

 

Розробка системи автоматизованої адаптації співробітників відкриває перед HR-менеджерами безліч можливостей, ось деякі з них:

 

Структурований план дій 

 

Організовуйте ефективний онбординг з прозорими процесами, які містимуть в собі ознайомлення нових працівників із компанією та їхніми ролями, індивідуалізовані програми онбордингу для кожного відділу та призначення фахівців для виконання завдань й надання фідбеку.

 

Інтерактивне та цікаве навчання з гейміфікацією

 

Забудьте про нудний формат адаптації співробітників. Використовуйте для онбордингу різноманітні види формату для навчання, такі як відеоуроки, аудіозаписи, тести та завдання з елементами гейміфікації. Місії, лідерборди та бали за виконані завдання допоможуть вам мотивувати працівників. Такий сучасний підхід дозволяє навчатися цікаво та ефективно, забезпечуючи комфорт і уникнення нудьги та перенапруження. 

 

Оцінка знань

 

Оцінюйте ефективність адаптації, перевіряючи рівень засвоєння інформації та знань. Розробляйте тести та іспити різного рівня складності, щоб переконатися, наскільки нові співробітники зрозуміли та закріпили необхідний матеріал.

 

Мотивація та підтримка

 

Персоналізація, наявність чатів підтримки та функцій зворотного зв’язку — ефективні способи збереження нових працівників у компанії. Використовуйте можливість надавати фідбек і коментувати завдання, щоб працівники відчували, що ви завжди поруч. 

 

Слідкуйте за результатами

 

Нарешті перед вами буде повна картина розвитку працівника. Ви дізнаєтесь наскільки успішно проходить програма адаптації завдяки моніторингу. Також ви зможете отримати інформацію щодо кількості активних користувачів, скільки витрачено часу на навчання, який матеріал є найлегшим або найважчим і не тільки.

Хочете перевірити ефективність та зручність LMS на власному досвіді? Отримайте демонстрацію можливостей SkillzRun та протестуйте демо версію LMS вже зараз.

Співробітники отримують ефективний навчальний досвід, який допомагає підвищити продуктивність роботи та як наслідок – розвиток бізнесу

Чому SkillzRun?

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з унікальною айдентикою та функціоналом під вас.

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з вашою айдентикою та функціоналом.

Інші напрямки корпоративного навчання

Навчання співробітників

Організовуйте навчання для співробітників з постійним доступом до навчального контенту. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Корпоративний університет

Створіть власний корпоративний простір для навчання в телефоні.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Оцінка персоналу

Створюйте інтерактивні тести та проводьте іспити під час атестації співробітників.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Навчання партнерів

Налаштуйте одну навчальну систему для філій, франшиз, дистриб’юторів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

База знань

Отримуйте зручний онлайн-інструмент з легким доступом до всіх матеріалів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Галузі застосування

Дізнайтеся більше

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності