logo

«Ми розглядали для організації навчання на LMS-платформі понад 6 сервісів. Це були системи, які орієнтувалися на корпоративний сектор, які сфокусовані на вищі навчальні заклади, сервіси, рекомендовані Міністерством освіти.

SkillzRun став беззаперечним переможцем завдяки наявності мобільного застосунку, дизайну та функціоналу»

collage

Яніна Хіжінська
академічна директорка Unique School

Проєкт:

Unique School

Кількість співробітників:

35

Загальна кількість учнів у школі:

130

Тариф:

White Label

Кількість предметів на платформі:

19

Початок співпраці:

Червень 2022 року

Unique School — сучасна українська школа, яка фокусується на сильних сторонах дитини та допомагає розвивати її унікальність.

Навчальна програма школи — це гармонійне поєднання державного стандарту, інноваційних авторських навчальних курсів з розвитку компетенцій та ефективних міжнародних освітніх методик.

Unique School має 2 формати навчання: офлайн та онлайн. Сьогодні в школі навчаються понад 120 студентів, багато з них виїхали за кордон, але вони хочуть продовжувати отримувати якісну українську освіту. Саме тому Unique School вирішили організувати навчальний процес у мобільному застосунку SkillzRun.

 

Яніна Хіжінська, академічна директорка Unique School, розповіла нам про те, за якими критеріями відбувався підбір платформи, чому вибрали для організації навчання саме SkillzRun та які додаткові можливості вони отримують з тарифом White Label.

1. Як у вас проходив підбір LMS-платформи для школи? Чи розглядали інші варіанти?

Так, робили аналіз ринку. Ми фокусувалися на українських продуктах, адже хотіли підтримати саме вітчизняний сервіс. Аналізували функціонал, ціну, досвід компанії. Розглядали понад 6 сервісів: платформи, які орієнтувалися на корпоративний бізнес-сектор, які сфокусовані на вищі навчальні заклади, сервіси, які рекомендувало Міністерство освіти. SkillzRun став беззаперечним переможцем.

2. Які переваги SkillzRun для вас були вирішальними? Чому зупинилися у своєму виборі на цій платформі?

Є декілька причин, чому ми вибрали SkillzRun. По-перше, це мобільний застосунок. Ми розуміємо, що не у кожної дитини є ноутбук, діти навчаються в онлайні зі смартфоном або планшетом, тому адаптована версія в мобільному застосунку — це значна перевага й комфорт для дитини. По-друге, зручність інтерфейсу: він сучасний, в ньому немає зайвих кнопок, не перевантажений для дитячого сприйняття.

SkillzRun переміг наявністю окремого мобільного застосунку, дизайном та зручним й різноманітним функціоналом, гейміфікаційними можливостями. Також SkillzRun найбільше сподобався батькам та дітям, коли ми проводили дослідження у фокус групі.

 

first iilustration

3. Хто займається наповненням та роботою з платформою? Наскільки співробітники оцінюють легкість роботи з бек-офісом від 1 до 10, де 10 — надзвичайно легко?

Платформою займається наша педагогічна команда: вчителі, які викладають предмети, методисти, які розробляють програму, дизайнери та відділ, який займається наповненням платформи. Загалом з платформою працюють понад 20 людей. Оцінка роботи — 10 з 10! Дякуємо за швидкість.

4. З чого ви почали роботу з платформою SkillzRun? Чи була у вас структура?

На початку співпраці команда SkillzRun запропонувала оформити нам один урок, щоб ми побачили, який він матиме вигляд. Це було зручно, адже ми одразу могли перевірити, чи збігаються наші очікування від платформи з реальністю. Потім ми почали повноцінно надавати доступи для команди й розробили структуру уроку та її оформлення, адже впевнилися, що це мало класний вигляд як в бек-офісі, так і в мобільній версії. Далі ми створювали розділи, задавали шаблон одного уроку, а вчитель або методист копіював урок та наповнював його відповідним змістом.

Зараз у нас є структура, яку ми коригуємо залежно від курсів. Класно, що зручність функціонала, який надає SkillzRun, дозволяє по-різному оформлювати курси, змінювати кнопки, додавати шрифти або інтегрувати власного героя, якщо він у вас є. Це допомагає індивідуалізувати платформу під кожний курс.

illustrarion 2

5. Яку роль відіграють можливості для гейміфікації у SkillzRun?

Для нас було важливо, аби навчання з мобільним застосунком було результативним та зручним для учнів: щоб вони чітко розуміли, який урок вже пройдений, який ще ні, щоб навчання відбувалось у форматі гри, адже коли процес гейміфікований — він більш ефективний. Чудово, коли є можливість проходити тести та місії, отримувати бали, поповнювати словниковий запас та бачити спільний рейтинг.

6. Які типи вправ ви використовуєте у навчанні? Чи вистачає вам різноманітності?

Різноманітності вистачає, частіше ми використовуємо питання закритого типу: вибрати правильні відповіді, з’єднати пари. Іноді вибираємо вправи, де дитина має самостійно надати відповідь та прикріпити фото. У питаннях закритого типу нам подобається миттєвий зворотний зв’язок, адже система самостійно перевіряє правильність завдання й дитина одразу бачить свій результат, а не очікує перевірки від вчителя.

7. Який функціонал платформи вам найбільш релевантний?

Найбільш релевантний для нас словник, адже всі процеси в нашій школі супроводжуються англійською мовою, це частина нашої стратегії. Діти вивчають англійську лексику на різних курсах, під час перегляду фільмів, проходження конкурсів, спілкуються на перервах. Тому ми використовуємо словник для всіх уроків, щоб діти знайомились з тематичною лексикою для свого віку.

illustration 3

8. Як ви вважаєте, наскільки добре SkillzRun підходить для організації навчального процесу в загальноосвітньому сегменті?

SkillzRun може чудово адаптуватися для різних напрямів у загальноосвітньому сегменті: гуртки, клуби, секції, курси. Наприклад, школа або дитячий центр можуть оформити будь-який курс на платформі SkillzRun та підлаштувати його під онлайн або офлайн-формат. Також можна зробити формат перевернутого уроку, коли дитина спочатку вивчає матеріал вдома за допомогою платформи, а потім закріплює отримані знання на уроках.

9. Чому вибрали саме White Label? Які для вас переваги цього варіанту співпраці?

Є декілька причин: імідж, можливість брендування та органічний маркетинг. Нам важливо адаптовувати платформу під наші кольори, оформлювати все відповідно нашій айдентиці та підвищувати впізнаваність власного бренду, а реалізувати це можливо тільки з White Label. Також органічний маркетинг, адже наш застосунок можна знайти в App Store або Google Play, завантажити його та частково переглянути доступні курси. Це дає можливість познайомити нашого потенційного клієнта з якістю продукту та продавати курси, або збирати базу контактів.
illustration 2

10. Як учні чи батьки відгукуються про навчання на платформі?

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку як у писемній, так і в усній формі. Провели опитування, в якому брали участь батьки, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Також отримали фідбек, що потрібно покращити щодо змісту уроків та зручності перегляду. У процесі роботи ми провели багато доопрацювань та не зупиняємося.

Батьки вдячні, що ми підтримуємо українську освіту й продовжуємо надавати послуги навіть тим, хто зараз не в Україні. Діти щасливі бачити одне одного, бо завдяки можливостям SkillzRun, ми робимо групові онлайн-уроки.

11. Які зараз кількісні показники навчання студентів на платформі?

У нас є навчальний план, в якому кожен учень має пройти 90% уроків. Переглядаючи статистику, ми бачимо, що майже кожен дійшов до цієї мети.

illustration 5

Ми рекомендуємо SkillzRun усім колегам та знайомим. Дякуємо, що команда рухається в сучасному напрямку розвитку онлайн-систем для навчання та впроваджує класні тренди. Хочеться розвиватися разом зі SkillzRun. Бажаємо, щоб платформа тільки розширювала свій функціонал!

yanina photo

Яніна Хіжінська
академічна директорка Unique School

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності