Road_to_the_Doctor

«Спочатку я мріяв про розробку власного застосунку, бо це про імідж та широкий функціонал, але зрозумів, що для реалізації необхідно тисячі доларів, яких наразі не маю. Потім натрапив на SkillzRun — це для мене було дивом і справжнім відкриттям. Інші варіанти я навіть не розглядав, бо він закрив усі необхідні задачі.

SkillzRun — про доступну ціну та круті можливості для організації навчання в мобільному застосунку»

avatar

Юрій Сірко
засновник Road to the Doctor

Проєкт:

Road to the Doctor

Кількість учнів:

60

Тариф:

Professional

Початок співпраці:

Серпень 2022 року

Road to the Doctor — це проєкт для оптимізації навчання в медичному університеті, який був розроблений спеціально для першокурсників, щоб допомогти їм опанувати предмет «Анатомія».

Завдяки організації навчання у mobile LMS SkillzRun, користувачі в зручний час можуть переглядати відео з анатомії, вивчати латину та складати тести, щоб закріплювати пройдений матеріал.

Засновник проєкту Road to the Doctor, Юрій Сірко, студент 5 курсу медичного факультету. За допомогою власного досвіду та можливостей SkillzRun, йому вдалося створити навчальний продукт, який робить навчання комфортнішим, економить час та запобігає емоційному вигоранню студентів, адже завдяки використанню застосунку вони зберігають свій ресурс.

Road to the Doctor — це підтвердження тому, що за допомогою SkillzRun можливо організувати навчання для будь-якої сфери: від англійської мови до медицини.

У інтерв’ю засновник Road to the Doctor розповів про історію створення проєкту, чому вибрав саме SkillzRun та поділився, які можливості дає йому мобільний застосунок.

1. Як народилася ідея створити власний навчальний продукт — Road to the Doctor?

Ідея виникла не одразу. На 3 курсі, коли я шукав корисні матеріали для навчання, то зрозумів, що українською їх майже немає, тоді як англійською можливо знайти будь-яку тему. Я натрапив на багато доступної та зрозумілої інформації і навчання стало схожим на перегляд цікавого серіалу. Я розумів, що англійською володіють не всі студенти, тож вони не зможуть навчатися завдяки цим джерелам.

Тому на 4 курсі вирішив передати українцям частинку цього якісного англомовного контенту й створив канал на YouTube, де простими словами пояснював різний матеріал. Потім зрозумів, що цього замало і вирішив створити курс, який допоможе студентам навчатися ефективніше і зекономить їхній час та енергію. Так з’явився Road to the Doctor.

RTTD 1

2. Чому ви вибрали саме анатомію, а не інший предмет?

Я вибрав анатомію, бо саме з цього предмету допомога першокурсникам необхідна найбільше. Пам’ятаю, я прочитав книгу Джима Квіка «Без меж», в якій йдеться про можливості мозку і ефективне навчання і зрозумів, як багато зайвого часу витратив на першому курсі через неефективні методи навчання. Сьогодні я б вивчив одну тему з анатомії за дві години, а на першому курсі витратив би на це три дні.

Але курс не тільки про анатомію. Я планую додати всі важливі предмети для всіх курсів, щоб кожен студент завдяки одному застосунку швидко і якісно міг підготуватися до пар.

3. Хто ваша цільова аудиторія? Як ви її залучаєте?

Зараз клієнтами є українські студенти 1 курсу медичного університету, в планах: з 1-го до 6-го курсів. Для їх залучення веду сторінки в соціальних мережах: Instagram, TikTok, YouTube.

4. Як у вас проходив підбір LMS, можливо, ви розглядали інші варіанти? Які переваги SkillzRun для вас стали вирішальними?

Спочатку я хотів створити власний застосунок, бо це про імідж та широкий функціонал, та зрозумів, що це дуже дорого для мене. На розробку власного застосунку потрібно тисячі доларів.

Я вирішив пошукати платформу й натрапив на Skillzrun — це для мене було дивом і справжнім відкриттям. Інші варіанти я не розглядав, бо він закрив усі потреби, про які я мріяв. SkillzRun має доступну ціну та широкий функціонал — це вирішальні переваги.

RTTD 6

5. Які потреби ви хотіли закрити зі SkillzRun? Чи вдалося це зробити впродовж співпраці?

Я хотів створити короткі якісні конспекти разом із тестами та системою повторення. Завдяки SkillzRun я виконав ці задачі, але проєкт розвивається і я думаю над новими способами зробити його кращим.

6. З чого ви почали роботу з платформою? Чи була у вас структура?

Готової структури на початку не було. У мене була ідея, що має бути у проєкті. Вивчивши можливості платформи, я розробив матеріали й додав їх до курсу.
RTTD 4

7. Якщо говорити про легкість роботи з платформою, наскільки оцінюєте інтуїтивну зрозумілість інтерфейсу?

Я б оцінив інтуїтивність на 7/10. Більшість зрозуміло, але виникали питання, про які я запитував у технічного спеціаліста. Також окремо дякую за цю опцію, завжди можна звернутися з проблемою в telegram-чат й отримати швидку реакцію та допомогу.

8. Які типи вправ ви використовуєте у навчанні? Чи вистачає вам різноманітності?

Спочатку я використовував різні вправи, але залишив тільки тести, бо на парах знання студентів перевіряють за допомогою цього методу, це оптимальний варіант.

9. Чи використовуєте ви функцію домашніх завдань із відкритою відповіддю?

Ні, але планую впровадити домашнє завдання для відгуків про кожне заняття. Наприклад, коли студент побачив помилку або не знайшов відповідь на своє питання, чи просто хоче поділитися враженнями про курс.
illustration 2

10. Розкажіть, як ви використовуєте SkillzRun для залучення нових клієнтів?

Я надаю студентам безкоштовний пробний день, де вони можуть переглянути перші заняття різних розділів. Потім доступ зникає і студент вирішує: хоче він придбати повний курс чи ні.

11. Як ви вважаєте, наскільки добре SkillzRun підходить для організації навчального процесу в медичній сфері?

Вважаю, що застосунок може задовольнити всі необхідні потреби. Головне — бажання викладачів та студентів. За допомогою SkillzRun викладач може з легкістю донести необхідну інформацію, а студент — отримати нові знання, бо платформа зручна та інтуїтивна.
illustration 5
Як проходить навчання Road to the Doctor у власному мобільному застосунку від SkillzRun:

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності