LMS та власний мобільний застосунок для марафонів та інтенсивів

SkillzRun — це інноваційний підхід до організації марафонів та інтенсивів.

Безкоштовно 60 днів

Безкоштовно 60 днів

first_image2
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic
NoDiet
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic

Задачі експертів і продюсерів освітніх бізнесів під час марафонів та інтенсивів

Надати якісні матеріали для навчання та забезпечити до них зручний і безперервний доступ з різних гаджетів

Мати можливість контролювати, оцінювати та надавати швидкий фідбек

Мотивувати та підтримувати учасників, щоб вони успішно завершили навчання

Забезпечити ефективну комунікацію між учасниками та експертами або менторами

Організувати комфортний процес навчання завдяки адаптації навчального контенту під різноманітні пристрої

Мати технічну підтримку, яка швидко розв'яже всі задачі та не затримуватиме процес навчання

Захистити навчальні матеріали від конкурентів або сторонніх осіб

Яке рішення ми пропонуємо

Кастомізований мобільний застосунок

Під час проведення марафонів або інтенсивів максимально важливо, щоб учасники мали доступ до матеріалів з усіх можливих пристроїв. Саме цю задачу розв’язує LMS SkillzRun, пропонуючи мобільний додаток для iOS та Android. Користувачі можуть завантажити його з App Store або Play Market та навчатися без перешкод і обмежень у часі або місцеположенні. Також тариф White Label дає можливість створити індивідуальний навчальний застосунок з додатковими функціями та персоналізацією під конкретний бренд. 

Постійна взаємодія та комунікація

В учасників протягом навчання можуть виникати різноманітні питання щодо матеріалів або завдань, тому експерти мають бути завжди на зв’язку, щоб надати додатковий контекст чи пояснення. LMS допомагає реалізувати цю задачу завдяки автоматизації надання фідбеку, можливості надсилати не тільки текстові, але й голосові повідомлення, відправляти push-листи з нагадуванням про проведення онлайн-занять, оплати тощо. 

Додаткова мотивація завдяки інтерактиву та гейміфікації

З LMS ви можете урізноманітнити та зробити інтерактивним як і подачу матеріалів, так і процес закріплення знань. Додавайте gif, PDF-, аудіо- або відеоматеріали. Використовуйте понад 10 типів вправ, серед яких тести, вправи на послідовність, заповнення пропусків, домашні завдання з відкритою відповіддю й не тільки. Також інтегруйте елементи гри за допомогою гейміфікації: генеруйте цікаві місії, надавайте бали за їх проходження та формуйте рейтинг користувачів у лідерборді. 

 

Оцінювання та моніторинг результатів

LMS має функцію детальної статистики, тому експерти можуть оцінювати роботу учасників, надавати конструктивний фідбек та рекомендації для поліпшення результатів. Статистика демонструє час, проведений на платформі, відсоток переглянутих відео і виконані завдання. 

Гнучка архітектура

LMS легко адаптується до різних форматів навчання. Він підходить як для вивчення англійської мови, так і для навчання у сфері IT. Структура навчального процесу базується на курсах, рівнях, розділах та уроках. Також LMS має розподіл користувачів за групами або рівнями знань, щоб кожен міг отримувати в додатку матеріали, які відповідають його потребам.

Конфіденційність навчальних матеріалів

Крадіжка або копіювання навчальних матеріалів під час проведення марафонів та інтенсивів — це те, що трапляється з багатьма експертами. LMS захищає навчальний контент завдяки забороні робити знімки екрана та розповсюджувати відеоматеріали. Також LMS надає персональні доступи відповідно до ролі учасника.

Технічна підтримка

З LMS вам не потрібно додатково витрачати ресурс на розв’язання технічних задач, адже в SkillzRun є постійна технічна підтримка в чаті, де спеціаліст максимально швидко надасть відповідь та допомогу.

Кейси і відгуки

si-u

М'ясторія

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Галина Матющенко, менеджер з персоналу

дія бізнес

Сі Ю School

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

si-u

Unique School

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, директорка Unique School

Коли потрібна LMS для марафонів та інтенсивів

для зручного доступу до навчального контенту з будь-якого пристрою;

– для організації та структури матеріалів;

– для захисту контенту від копіювання та розповсюдження;

– для підвищення інтерактивності та залученості;

– для автоматизації завдань і оцінювання;

для моніторингу та звітності;

– для ефективної комунікації;

– для швидкої технічної підтримки.

Читати далі ↓

Інтенсиви та марафони — це чудова можливість отримати необхідні знання або підвищити кваліфікацію у зручному онлайн-форматі, не витрачаючи на процес багато часу та ресурсу. В сучасному світі, щоб здобути освіту та стати професіоналом своєї справи, вже необов’язково навчатися 5 років. Основні теоретичні знання та закріплення на практиці ви можете отримати за декілька місяців завдяки курсам, інтенсивам та марафонам, адже сьогодні роботодавці цінують саме ваші навички та ту користь, яку ви можете принести компанії.

Разом із попитом на якісні курси, марафони та інтенсиви зростає й конкуренція між експертами, а в пошуковику збільшується кількість запитів “як створити свій онлайн-марафон” та “як запустити онлайн-марафон”. Сьогодні для того, щоб ваш навчальний продукт був затребуваним, потрібно не тільки створювати якісне та актуальне наповнення, але й піклуватись про комфорт користувачів та організувати максимально зручний доступ до контенту. Реалізувати цю задачу може допомогти LMS, а як саме створити онлайн-марафон завдяки цій платформі та які процеси вона допомагає контролювати, ми розглянемо нижче. 

 

 Як створити власну платформу для марафону?

 

Насправді платформою для марафону може стати й сторінка в соціальній мережі, ваш блог або самостійно створений сайт. Цього вистачить для запуску курсу, але таким чином у вас буде відсутня автоматизація процесів, гнучкість навчання, захист матеріалів, доступність і багато інших факторів. Якщо ви хочете створити дійсно ефективну платформу для навчання, то краще обирати LMS.

 

Як зробити онлайн-марафон за допомогою LMS та які процеси вона контролює

LMS може допомогти при запуску онлайн-марафонів таким чином:

Автоматизувати процес реєстрації та управління учасниками

Процес реєстрації важливий етап під час підготовки до навчання. Користувачам потрібно швидко, легко та безперешкодно отримати доступ до матеріалів. З LMS ви можете генерувати сторінки реєстрації, обробляти заявки та стежити за кількістю зареєстрованих учасників.

Зручний доступ до контенту

З LMS в учасників буде можливість швидкого доступу з будь-яких пристроїв, а в організаторів — обмеження доступу до матеріалів марафону, який вони надаватимуть після реєстрації або оплати користувачів.

Структурована організація контенту 

Ще один важливий момент — єдина система, де можна швидко знайти потрібну інформацію. LMS надає єдину базу для користувачів, куди адміністратори можуть завантажувати відео, аудіо, текстовий та інші види контенту. 

Якісна комунікація між учасниками та кураторами

Групові онлайн-заняття, форуми, чати, можливість надавати фідбек не тільки в текстовому форматі, але й в голосовому — все це дозволяє побудувати ефективну взаємодію між учасниками та їхніми менторами.

Оцінка та статистика навчання 

За допомогою такого функціонала як тести різного формату, іспити й домашні завдання, можна оцінювати знання учасників та виставляти оцінки. Платформа має детальну статистику та рейтинг користувачів, що дозволяє відстежувати їхній прогрес.

Генерація сертифікатів прямо на платформі 

Сертифікат — це підтвердження знань, отриманих під час навчального процесу. LMS може допомогти згенерувати сертифікат та автоматично видати його учасникам, які завершили марафон.

 

Технічна підтримка

LMS мають технічних спеціалістів, які допомагають з технічними питаннями учасникам марафону, знімаючи з вас цю відповідальність та надаючи вам більше простору для організації навчання. 

 

Всі ці переваги роблять LMS ідеальною платформою для організації марафонів. Якщо ви правильно використаєте весь можливий функціонал, то можете очікувати на успішне проведення онлайн-марафону та задоволених учасників, які матимуть бажання придбати ваш навчальний продукт знову

 

Хочете перевірити ефективність та зручність LMS на власному досвіді? Отримайте демонстрацію можливостей SkillzRun та протестуйте демо версію LMS вже зараз.

Учасники марафонів та інтенсивів отримують якісні знання в будь-який час та в будь-якому місці завдяки мобільному застосунку 

Чому SkillzRun?

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з унікальною айдентикою та функціоналом під вас.

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з вашою айдентикою та функціоналом.

Інші напрямки навчання

Дистанційне навчання

Замініть формальний підхід вчителів до навчання на інтерактивний та збільшіть відвідуваність.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Онлайн-курси

Отримайте власний застосунок для оптимізації навчального процесу з елементами теорії, практики, подій та гейміфікації.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Змішане навчання

Підвищуйте мотивацію та залученість учнів до навчання завдяки гейміфікації та широкому функціоналу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Галузі застосування

Дізнайтеся більше

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності