LMS та власний мобільний застосунок для дистанційного навчання

SkillzRun — це інноваційний підхід до організації процесу дистанційного навчання.

Безкоштовно 60 днів

Безкоштовно 60 днів

first_image2
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic
NoDiet
Дія.Сіті
Brand Name
Brand Name
СіЮ English
Akvantis
DontPanic

Задачі освітніх закладів під час дистанційного навчання


Надати зручний доступ до навчального контенту, щоб учні навчалися з будь-якого пристрою

Підвищити рівень успішності учнів без додаткового контролю з боку вчителів

Замінити формальний підхід вчителів до навчання на інтерактивний та збільшити відвідуваність

Покращити комунікацію між учнями та викладачами з додатковим функціоналом для спілкування

Організувати навчання в мобільному застосунку та якісно адаптувати уроки під онлайн-формат

Відстежувати прогрес учнів і здійснювати оцінку їхніх навчальних досягнень дистанційно

Зробити навчальний процес гейміфікованим та в рази збільшити мотивацію учнів

Забезпечити конфіденційність особистих даних учнів та навчальної інформації

Яке рішення ми пропонуємо

Постійний доступ до навчальних матеріалів завдяки мобільному застосунку

З LMS учні зможуть швидко адаптуватися до будь-яких умов навчання, бо матимуть необмежений доступ до навчальних матеріалів завдяки наявності мобільного застосунку. Це підвищить ефективність та залученість до процесу навчання, адже нерівний доступ до гаджетів і низька якість адаптованої мобільної версії більше не заважатимуть учням брати участь в дистанційних заняттях. 

Централізований доступ до навчального контенту

Більше учні не матимуть розфокусу через безструктурність інформації, матеріалів і завдань, оскільки LMS має єдину базу знань з централізованим  доступом до навчального контенту. Така можливість робить навчальний контент доступним для студентів з будь-якого місця і в будь-який час.

Зручний бек-офіс для вчителів

Завдяки зручному функціоналу бек-офісу вчителі можуть легко перевести навчальний контент в онлайн-режим, водночас не знижуючи якість навчання та роблячи його більш структурованим. LMS надає можливість міксувати формати для подачі матеріалів та урізноманітнювати цей процес завдяки відео-, аудіо- або PDF-формату.

Ефективна комунікація між вчителями та учнями

Відсутність якісної комунікації під час дистанційного навчання ускладнює взаємодію між учнями і викладачами, що уповільнює процес навчання. З LMS ви зможете завжди залишатися на зв’язку з учнями завдяки наданню фідбеку прямо на платформі. Також LMS має функцію відправлення push-повідомлень, що дозволяє сповіщати учнів про уроки, робити важливі оголошення та організовувати вебінари, семінари або інші навчальні заходи прямо в мобільному додатку. Ця функція допоможе розв’язати проблему з відвідуваністю уроків. 

Забезпечення безпеки і конфіденційності даних

Використання LMS може допомогти забезпечити безпеку і конфіденційність особистих даних та навчальної інформації завдяки окремим доступам для адміністраторів, вчителів та учнів. Також LMS не має можливості робити знімки екрана та розповсюджувати відеоматеріали, які зберігаються на власному відеохостингу SkillzRun.

 

Різноманітні типи вправ та гейміфікація

Понад 10 типів вправ, серед яких тести, вправи на відповідність, заповнення пропусків й не тільки. Завдяки цьому функціоналу ви зможете пришвидшити процес засвоєння матеріалу, зробити його легшим, але результативнішим. Позбутися недостатньої мотивації, прокрастинації та відволікання під час навчання вам допоможе гейміфікація. Використовуйте елементи гри, доповнену реальність, лідерборди, місії та бали за виконання завдань або відвідуваність.  

 

Детальна статистика для вчителів

Вчителям важко дистанційно контролювати засвоєння матеріалу, коли все перевірки знань проходять в онлайн-режимі. Використання LMS набагато спрощує відстеження прогресу учнів. Завдяки детальній статистиці ви можете аналізувати їхню відвідуваність, виконання завдань, проактивність, інтерес до окремих тем і отримання оцінок.

 

Кейси і відгуки

si-u

М'ясторія

Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Галина Матющенко, менеджер з персоналу

дія бізнес

Сі Ю School

Пам’ятаю, коли вперше побачила SkillzRun, то подумала, що ніде не зустрічала настільки повноцінної мобільної версії з якісним дизайном. Це був вау-ефект.

Марина Афанасенко, засновниця «Сі ю school»

si-u

Unique School

За перші 2 місяці роботи ми отримали багато зворотного зв’язку, провели опитування, в якому брали участь батьки учнів, і вони оцінили зручність платформи на 4,7 з 5.

Яніна Хіжінська, директорка Unique School

Коли потрібна LMS для дистанційного навчання

для відстеження прогресу і ефективного оцінювання;

– для створення централізованої платформи з єдиною базою знань;

для високої комунікації між учнями та вчителями;

для організації зручного та безперервного доступу до навчання;

для захисту даних і конфіденційності;

для підвищення мотивації та залучення учнів до навчального процесу.

Читати далі ↓

Сучасний світ диктує нові правила, і якщо ми хочемо розвиватися, маємо бути гнучкими та адаптивними. Пандемія та повномасштабне вторгнення показали наскільки важливо закладам освіти вміти ефективно організовувати процес дистанційного навчання, але щоб він насправді був дієвим, навчальним закладам необхідна платформа дистанційного навчання. Чому саме необхідна? Освітні платформи для дистанційного навчання розв’язують безліч задач, які виникають як під час організації, так і в процесі навчання. Інтернет платформи для дистанційного навчання допомагають ефективно організовувати, структурувати та управляти матеріалами, моніторити й відстежувати результати навчання, налагоджувати комунікацію між учнями та викладачами, забезпечувати конфіденційність навчального контенту і мають ще багато інших переваг, про які ми поговоримо нижче. Але постає питання: як саме обрати платформу для дистанційного навчання учнів та які мають бути вимоги до неї? Розглянемо нижче. 

 

Вимоги до системи LMS для дистанційного навчання

 

Якщо ви хочете обрати платформу для організації дистанційного навчання, але не маєте досвіду й не знаєте, на що потрібно першочергово звернути увагу, то є кілька важливих умов: 

 

Зручність та легкість під час використання

 

Це найперший і найважливіший пункт, адже від нього залежатиме ефективність та продуктивність навчання. LMS повинна бути інтуїтивно зрозумілою як для студентів та учнів, так і для викладачів. 

 

Можливість зберігати контент на одній платформі та керувати ним

 

LMS має бути функціональна, щоб завантажувати на платформу різні види контенту, такі як текст, аудіо, відео, PDF-файли тощо. Також має бути можливість керувати ними та швидко оновлювати. 

 

Інструменти для взаємодії та спілкування

 

Під час дистанційного навчання комунікація між учнями та викладачами може бути не такою ефективною, тому LMS повинна забезпечити взаємодію за допомогою обговорень, чатів, форумів, електронної пошти та інших інструментів.

 

Оцінка та звітність

 

Онлайн-платформи для дистанційного навчання мають забезпечити детальну статистику та звітність щодо успішності та активності учнів. Також LMS мають дозволяти встановлювати завдання, створювати тести, проводити іспити, щоб оцінювати роботу студентів. 

 

Адаптивність та доступність

 

Учні часто навчаються не тільки за комп’ютером, але й з телефоном або планшетом, тому LMS має бути доступною з різних пристроїв. Важливо також, щоб вона була доступною для користувачів з різними рівнями навичок та можливостей.

 

Забезпечення безпеки та конфіденційності даних

 

Система повинна мати вбудовані заходи безпеки для захисту особистих даних студентів, учнів, викладачів та адміністраторів.

 

Переваги використання LMS у дистанційному навчанні

 

LMS робить дистанційне навчання більш доступним, ефективним і зручним для учнів та вчителів, сприяючи збагаченню навчального процесу, а також:

 

  • Організовує зручний доступ до навчання з будь-якого пристрою, тому учень може навчатися без перешкод в будь-який час, що особливо важливо для тих, хто має гнучкий графік чи знаходиться в інших регіонах.
  • Дозволяє вести точний облік прогресу і результатів кожного учня, що полегшує оцінку їхніх досягнень та планування подальших кроків у навчанні.
  • Підвищує інтерактивність, залучення та полегшує сприйняття матеріалів за допомогою цікавих завдань, відеолекцій, тестів, а також елементів гейміфікації. 
  • Створює комфортні умови для взаємодії в онлайн-режимі: учні можуть співпрацювати над спільними проєктами та брати участь в обговореннях навіть на великій відстані один від одного.
  • Допомагає викладачам та адміністраторам аналізувати прогрес учнів, рівень їхньої ефективності завдяки аналітиці й статистиці. 
  • Надає глобальний доступ, адже освітня платформа для дистанційного навчання дозволяє здобувати освіту від провідних університетів без фізичної присутності.

 

Найголовніше — запровадження системи дистанційного навчання позитивно впливає на показники успішності учнів, адже завдяки всім перевагам, які ми перерахували вище, учні більш мотивовані до навчального процесу. 

 

Хочете перевірити ефективність та зручність LMS на власному досвіді? Отримайте демонстрацію можливостей SkillzRun та протестуйте демо версію LMS вже зараз. 

Учні отримують якісні знання в будь-який час та в будь-якому місці завдяки мобільному застосунку

Чому SkillzRun?

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з унікальною айдентикою та функціоналом під вас.

Мобільність

Перша українська mobile LMS для організації навчання у мобільному застосунку.

Гейміфікація

Створюйте інтерактивний навчальний досвід, який мотивує до прогресу.

Кастомізація

Мобільний застосунок White Label з вашою айдентикою та функціоналом.

Інші напрямки навчання

Змішане навчання

Підвищуйте мотивацію та залученість учнів до навчання завдяки гейміфікації та широкому функціоналу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Онлайн-курси

Отримайте власний застосунок для оптимізації навчального процесу з елементами теорії, практики, подій та гейміфікації.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Марафони та інтенсиви

Генеруйте марафони та інтенсиви, використовуючи ваші знання, в брендованому застосунку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Галузі застосування

Дізнайтеся більше

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності