Я розглядала не один варіант перед тим, як обрати SkillzRun і можу сказати, що він має нижчу вартість та набагато зручніший функціонал, ніж в інших LMS.

Окремий респект технічній підтримці, яка максимально швидко реагує на запити та готова оптимізувати роботу системи під потреби клієнтів.

В SkillzRun все структуровано, чітко, зручно!

avatar

Галина Матющенко,
менеджер з розвитку та навчання персоналу в «М’ясторія»

Проєкт:

«М’ясторiя» – мережа м’ясних магазинiв-ресторанiв

Загальна кількість співробітників:

150

Тариф:

Professional

Початок співпраці:

Жовтень 2022

«М’ясторія» — українська мережа магазинів-ресторанів та бренд, який створює авторські продукти на основі відбірного м’яса. Сьогодні вони експерти №1 з виробництва стейків та інших преміальних м’ясних продуктів, які можна зустріти по всій Україні. «М’ясторія» були першими, хто розробив унікальну концепцію Steak & Grill. 

Компанія обрала LMS SkillzRun, щоб ефективно навчати співробітників, проводити онбординг та організовувати онлайн-тестування під час атестації працівників. Сьогодні «М’ясторія» налічує понад 150 спеціалістів, 80 з яких використовують SkillzRun задля корпоративного навчання.

Галина Матющенко, менеджер з розвитку та навчання персоналу, розповіла нам про попередній досвід організації корпоративного навчання, недоліки платформ, які вона тестувала паралельно зі SkillzRun, та що стало вирішальним фактором для співпраці з нашою системою.

1. Чому ви почали шукати систему для навчання? Які основні завдання у вас стояли?

У мене було два головних завдання: знайти програму для організації навчання, щоб структурувати всі наші матеріали та створити базу знань, а також перевести атестацію працівників у цифровий режим. Раніше у нас не було єдиної бази знань, ми надсилали співробітникам файли у форматі Word, які потрібно було завантажувати. Матеріалів було забагато, і, думаю, що більшість з них навіть не відкривали, адже це було максимально незручно. 

Щодо атестації — кожних півроку ми проводимо оцінку персоналу і нам було важливо, щоб працівники могли проходити тестування не тільки під час підвищення кваліфікації, але й щоб вони мали можливість заходити в базу знань та повторювати інформацію в будь-який момент. Раніше процес атестації ми проводили у письмовому форматі, що займало дуже багато часу.

2. Як у вас проходив підбір LMS? Чи розглядали інші варіанти?

Підбір проходив за рекомендаціями та за допомогою Google, де я й натрапила на SkillzRun. Паралельно я розглядала три програми, але у використанні SkillzRun виявився найзручнішим. 

Перша мені не сподобалась через негнучкість системи. Не було можливості завантажити інформацію в PDF- чи Word-форматі, потрібно було вводити все вручну, а мені хотілось, щоб все було просто: завантажити файл та мати можливість його редагувати, коли потрібно. Також важливо, щоб працівнику було зручно переглядати матеріали, а не відкривати програму безліч разів, щоб вивчити одне меню. Ще один момент — в тій програмі був нерізноманітний функціонал тестування, який не підходив під нашу сферу. 

Друга програма, яку я тестувала, була важка у використанні, тому я постійно ставила купу питань технічним працівникам. Паралельно я вже почала тестувати SkillzRun: завантажила матеріали та надала доступ працівникам. Всім все сподобалось, адже платформа була інтуїтивно зрозуміліша у використанні. Ще один великий мінус програми, яку я не обрала, — відсутність мобільного застосунку. Вони пропонували лише мобільну версію сайту, яка мені взагалі не сподобалась.  

Обидві програми були дорожчі, ніж SkillzRun, але значно програвали за функціональністю.

RTTD 1

3. З якими складнощами ви стикалися у попередньому форматі навчання співробітників?

По-перше, ми користувались російською системою «Бітрікс24», яка мала високі тарифи та не була настільки функціональною: якщо в SkillzRun можна завантажувати PDF-файли та картинки, то в цій програмі потрібно було постійно переходити за посиланням, щоб відкрити новий файл. Також не було можливості організувати онлайн-тестування, тому я перевіряла результати вручну, що займало купу часу. З початком повномасштабного вторгнення ми перейшли на іншу CRM, але вона не мала розділу для навчання, тож я почала шукати та тестувати різні LMS. 

По-друге, нам завжди не вистачало зручності, структурованості та оптимізації. Я хотіла організувати процес так, щоб не завантажувати ніякі файли, а вся інформація була в одній системі, яку можна переглядати в будь-який момент на телефоні. Зі SkillzRun цих складнощів більше немає.

4. Чому вирішили почати співпрацю зі SkillzRun? Назвіть три головні переваги для вашої компанії.

Я вже казала вище, що у нас було два завдання: створити єдину базу знань, яку можна розділити за посадами та організувати атестацію співробітників у цифровому режимі, щоб ми могли проводити онлайн-тестування. В інших програмах не було можливості розділити матеріали за посадами й кожен міг переглядати те, що не належить до його спеціалізації. В SkillzRun ми знайшли рішення для цих задач завдяки гнучкій архітектурі навчального процесу та необмеженій кількості курсів у компанії.

Третя перевага — наявність мобільного застосунку. На початку це не було обов’язковим критерієм для мене, але після попереднього досвіду та тестування інших програм я зрозуміла, що мобільний застосунок буде вагомим плюсом, адже у нас в компанії майже ніхто не користується ноутбуками, тільки адміністратори.

RTTD 6

5. У вас була сформована програма навчання перед стартом роботою з системою? Чи легко вдалося адаптувати SkillzRun під навчальні матеріали?

Так, ми маємо сформовану програму навчання для кожної посади в компанії. Перед початком роботи зі SkillzRun усі матеріали були у форматі Word і я не знала, як правильно їх розмістити та поділити. Ми поспілкувались з технічним спеціалістом і він підказав, як краще це реалізувати, тому адаптувати навчальні матеріали було легко: конвертувати в PDF-файли та додати.

6. Які курси для співробітників ви проводите в SkillzRun?

Всього в компанії 150 працівників, але програмою SkillzRun користуються 70-80 співробітників, які працюють з клієнтами в магазинах-ресторанах. Для них у нас є 8 курсів та тестування:  «Адміністратор»,  «Продавець»,  «Су-шеф», «Кухар»,  «Бармен-офіціант,  «Менеджер кол-центру»,  «Адміністратор Міт Бар»,  «Продавець Міт Бар»,  «Тести для піврічної оцінки».

7. Які складнощі виникали в процесі роботи зі SkillzRun?

Єдина складність виникла під час вивантаження результатів тестів. Я отримала результати в PDF-форматі без імені та прізвища співробітника, але ми швидко розв’язали питання й розробники додали цю інформацію.

8. У вас зараз проходить лише онлайн-навчання? Чи комбінуєте формати?

Ми проводимо навчання не тільки онлайн, але й офлайн. Наша компанія безпосередньо працює з обслуговуванням клієнтів, тому нам важливо особисто перевіряти, як співробітник поводить себе з клієнтом, чи правильну інформацію він доносить, в якій формі тощо.
RTTD 4

9. Що говорять кількісні показники щодо ефективності навчання із застосуванням SkillzRun?

Ефективність навчання стала вищою! Раніше адаптація стажерів, які тільки прийшли в компанію, проходила від 15 днів мінімум, а з появою SkillzRun цей показник знизився. Тепер стажування може проходити 10-12 днів, після чого людина розпочинає повноцінну роботу. Ця статистика говорить сама за себе.

10. Як ваші співробітники відгукуються про навчання у застосунку?

Співробітникам все подобається, адже тепер навчальні матеріали структуровані та знаходяться в одній програмі, їм більше не треба витрачати купу часу та додаткову енергію на пошук відповідних документів. Все, що потрібно: зайти в застосунок SkillzRun, переглянути відео, теорію та пройти тести, щоб закріпити знання.

11. Як ви вважаєте, наскільки SkillzRun підходить для організації навчального процесу в корпоративному секторі?

Функціонал онлайн-платформи дає змогу ефективно організувати онбординг та навчання для співробітників, урізноманітнити процес вивчення матеріалів за допомогою різних типів вправ, наприклад, домашніх завдань, тестів, а також можна додавати відеоформат, що є плюсом. Це дуже класно! У нас є безліч цікавих ідей щодо навчальних відео і ми вже працюємо над їхньою реалізацією. 

Ще одна перевага для навчання співробітників — можливість створення окремих курсів для різних категорій, щоб кожен спеціаліст мав доступ тільки до тих матеріалів, які потрібні саме йому.

illustration 5

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності