«SkillzRun розв’язали всі проблеми пов’язані  з навчанням, адже наразі я майже не переймаюся курсом. Я його завантажила на платформу, все працює, учні задоволені, нарікань немає. Співпраця зі SkillzRun мене дуже розвантажила, допомогла оптимізувати свій час й направити ресурс у творчість».

Cі ю English

Аліна Світлична
Диктор, радіоведуча, авторка курсу «Магія Голосу»

Проєкт:

«Магія Голосу»

Тариф:

Standart

Кількість предметів на платформі:

2

Початок співпраці:

2023 рік

«Магія голосу» — це авторський курс диктора та радіоведучої Аліни Світличної, яка вже майже 21 рік працює у цій сфері. Курс був створений 5 років тому і вперше повноцінно розміщений саме на платформі SkillzRun. 

На курсі Аліна навчає як голосом можна створювати різні настрої, стани, підкреслювати емоційний фон, адже вона вважає, що голос — це підсилювач як внутрішнього стану, так і зовнішнього. Курс допомагає людям опанувати свій голос як інструмент та навчитися говорити красиво й зрозуміло.

Аліна поділилась з нами історією створення курсу, попереднім досвідом розміщення навчального контенту та головними перевагами SkillzRun, завдяки яким вона використовує платформу вже рік. 

 

1. Розкажіть історію створення вашого курсу  

 

Ідея створення власного курсу в мене жевріла ще дуже давно, але до певного моменту у мене не було часу на реалізацію. До проєкту “Магія голосу” я вже викладала для майбутніх радіоведучих  і у мене з’явилося своє бачення такого навчання. Я подумала, що це буде цікаво не тільки радіоведучим чи дикторам, але й всім, хто використовує голос як інструмент, а це — величезна кількість професій. 

Я створила курс, коли майже нікого не було на ринку. Сплеск у цій сфері відбувся з початком повномасштабного вторгнення і це маленька краплина позитиву, адже раніше цей сегмент був зовсім не прокачаний на ринку, люди не розуміли, чому так важливо гарно говорити. 

 

2. Розкажіть, чому ви обрали для себе формат онлайн-навчання, в чому його головні переваги?

Мені здається, що переваги онлайн навчання всі зрозуміли ще під час Covid19. Це дуже економить час, я сама часто користуюсь онлайн-послугами та освітою, адже це зручно та допомагає зберегти кошти.

Також це економія енергетичного ресурсу, адже під час офлайн-навчання ти маєш ще додатково витрачати фізичні сили, а з онлайн-форматом можна комфортно навчатися вдома, а це вкрай важливо, щоб людині було максимально зручно під час навчального процесу. Коли людина, наприклад, сидить в улюбленому кріслі, в безпечній для себе зоні без стресу, вона набагато більше налаштована до поглинання нових знань.

 

3. Які складнощі у вас виникали з організацією онлайн-курсів? 

  Одна з головних проблем в тому, що перший свій курс я розмістила на YouTube.  Я обрала формат закритого доступу, але все одно це не було безпечно, тому що там легко можна завантажувати та розповсюджувати відео. Тож перша проблема — відсутність конфіденційності.

  Потім YouTube заблокував мій канал, тому що він був зареєстрований на моє місто прописки, яке наразі під окупацією. Таким чином я втратила можливість монетизації та доступ до деяких відео — і це стало другою проблемою. 

  SkillzRun розв’язали всі проблеми, які були до цього, адже наразі я майже не переймаюся курсом. Я його завантажила на платформу, все працює, учні задоволені, нарікань немає.

  Співпраця зі SkillzRun мене дуже розвантажила та допомогла оптимізувати свій час й направити ресурс у творчість. 

  застосунок

  4. Чи використовували ви такі платформи раніше, якщо так, то що вас не влаштовувало? 

  Так, я пробувала працювати з однією платформою до SkillzRun, але вона була дуже не досконалою. Я весь час стикалася з елементарними технічними проблемами, наприклад, не завантажувалися або не відкривались відео в учнів. Було багато недоліків. Напевно, на той час культура розміщення курсів в Україні ще не була настільки розвиненою, не було багато пропозицій, тому вона була трішки недосконала. 

  Мені було некомфортно користуватись тією платформою, плюс там був відсутній мобільний застосунок. Формат додатка у вашому випадку мені дуже подобається, майже ніколи не виникає ніяких технічних питань, але якщо раптом щось виникає, то технічна підтримка реагує абсолютно швидко і розв’язує проблему максимум за годину.

  5. Як у вас проходив підбір LMS-платформи?

  Відверто кажучи, у мене не було чітко визначених вимог, оскільки до цього я розміщувалась тільки на одній платформі. Я мала небагато досвіду і вважала, що ті проблеми, з якими я стикалась, — це норма. 

  Потім я поспілкувалась з вашою командою, на той момент я розглядала 3 варіанти, але наше спілкування зі SkillzRun було настільки комфортне та просте, що після я вже не розглядала інші платформи! Було помітно, що це максимально адекватні спеціалісти, які горять своєю роботою, тож я обрала SkillzRun серцем. 

  Також мені сподобався формат додатка, я ознайомилась з усіма можливостями і подумала, що це чудовий варіант. Мені хотілося спробувати мобільний застосунок, аби студенти не були прив’язані, наприклад, до електронної пошти чи ще якогось елементу. Я не хотіла замислюватись над тим, чи отримали вони посилання на наступний урок, чи ні. 

   

  6. Які переваги SkillzRun для вас були вирішальними? Чому зупинилися у своєму виборі на цій платформі?

  Коли команда презентувала додаток SkillzRun, мені одразу сподобалося те, наскільки він був простим у використанні, не було ніяких зайвих моментів. Ти просто береш і стартуєш, а потім вже, коли звикаєш до платформи, можна розширювати можливості. Саме ось ця поетапність мені сподобалася, що все починається з простих кроків, адже я не хотіла ускладнювати життя собі й своїм учням. Це мало бути достатньо легко, зрозуміло. Тож я подумала, що, якщо мені так просто, то легко буде і моїм учням. 

  Після дзвінка з командою SkillzRun ми з моєю помічницею подивились одна на одну й одночасно сказали: “це те, що нам потрібно”. 

  7. Які вправи ви використовуєте у навчанні? Чи вистачає вам різноманітності?

  Наразі всі мої вимоги функціонал програми повністю задовольняє. 

  Мені подобається зовнішній вигляд мого курсу. Також, що у студентів є можливість ставити запитання і ми можемо вести діалог. Це круто, що платформа може бути якісним відповідником, наприклад, чату в Telegram. 

  Звичайно, плюсом для мене є, що на платформі є можливість робити домашні завдання саме в тому форматі, який мені потрібен. Учень може записати аудіо, а я буду слухати, перевіряти результати та надавати фідбек щодо голосу студента — це для мене було найважливішим. Круто, що учень може це зробити максимально легко та оперативно. Також мені подобається, що у самого учня є можливість порівнювати себе на початку, в середині та під кінець навчання самостійно завдяки вашій платформі. 

  застосунок

  8. Хто займається наповненням платформи та  наскільки співробітники оцінюють легкість роботи з бек-офісом від 1 до 10, де 10 — надзвичайно легко?

  Наповненням платформи займається моя колега. Вона пройшла невеликий майстер-клас з командою SkillzRun, їй все розказали, і вона достатньо швидко з цим  впоралася, хоча до цього не мала досвіду роботи з такими платформами. Ніяких нарікань з її боку я не отримувала. Якщо оцінювати та брати від 1 до 10, де 10 — надзвичайно легко, то можу поставити тверду дев’ятку 100%.

  9. Як студенти відгукуються про навчання на платформі?

   

  Моїм студентам зручно та легко зі SkillzRun. Вони сприймають платформу як комфортну частину навчання. 

  Я вже рік співпрацюю зі SkillzRun і за весь цей час, можливо, отримала один чи два повідомлення від учнів, що в них погано працював інтернет і щось не завантажувалось. Серед сотні учнів тільки одна чи дві людини сказали мені, що у них виникли складнощі, та ще й через інтернет, а решта студентів повністю задоволені.

  10. Чи змінились кількісні показники навчання студентів на платформі?

  Звичайно, якість навчання точно виросла з того моменту, як я розміщувала курс на YouTube. Однозначно покращилась зручність, особливо, якщо порівнювати з попередньою платформою.

  Взагалі, коли мої студенти чують, що їм на пошту прийде запрошення завантажити застосунок, то вони одразу організовуються. Наявність мобільного застосунку переконує людину в тому, що вона зробила правильний вибір і що курс вартий тих коштів. 

  11. Ваше загальне враження від платформи та чи можете ви порадити SkillzRun колегам або знайомим?

  Однозначно так, тому що працювати як з командою, так і з самою платформою дуже комфортно — це ключове.

  За весь час роботи у нас не виникло ніяких складнощів та конфліктних моментів. Якщо і були певні технічні проблеми, вони швидко вирішувалися на перших етапах в легкій та комфортній атмосфері. За все інтерв’ю я багато разів повторила слово “комфортно”, але насправді так і є. SkillzRun — синонім терміну “комфорт” для мене, тож не можу не радити цю платформу для організації навчання!

  SkillzRun — синонім терміну “комфорт” для мене, тож не можу не радити цю платформу для організації навчання!

  founder

  Аліна Світлична
  Диктор, радіоведуча, авторка курсу «Магія Голосу»

  Зацікавлені у SkillzRun?

  Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

  Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

  Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності