Від аутсорсингу до EdTech

29 Квітня, 2021
Edu tech

Від аутсорсингу до EdTech

Єдиним позитивним моментом у всій цій історії з карантинними обмеженнями є можливість призупинити щоденну метушню і трохи проаналізувати шлях, який було пройдено, і плани на майбутнє. 

Ми надаємо ІТ-послуги з командою WeeTeam вже 8 років. У 2013 році ми починали з сайтів візиток, а в 2021 році вже маємо понад 100 проєктів, реалізованих в найрізноманітніших галузях цифрових технологій: від електронної комерції до віртуальної реальності  для таких клієнтів, як Mazda, Adidas, Sodexo тощо.

З самого початку аутсорс-діяльності нас вабила ця різноманітність галузей та секторів. Це такий виклик – кожен раз «пірнати» в новий сектор з його культурою, екосистемою, командою і безліччю нових змінних величин, які потрібно враховувати. Успішно працювати в такому розмаїтті без втрати якості – це справжній виклик. Великий респект тим аутсорс-компаніям, у яких це виходить.

З іншого боку, аутсорс-діяльність трохи «розмиває» в професійному плані та не дає можливості заглибитися в один конкретний сектор або нішу, за винятком загального сектору ІТ-послуг, який дає можливість отримати досвід в багатьох галузях цифрових технологій.

Ця «дисперсія» підштовхнула нас до пошуку саме тієї галузі, у якій ми могли б поглибити й застосувати свої технічні навички, що  набули за роки аутсорсингу, – у секторі, де, наприклад, ми потенційно могли б застосувати свої навички XR із досвідом створення вебінтерфейсів. Усе для того, щоб створити справді корисний продукт для ринку.

У 2014 році ми виграли кілька досить великих проєктів в elearning (у Франції в цей час почався бум впровадження digital-інструментів в навчальних закладах), і нам пощастило зустрітися з Жюльєном Дюссозом, який познайомив нас зі світом edTech в рамках проєкту розробки LMS для своєї мовної школи.

Завдяки цьому досвіду ми пізніше реалізували кілька важливих проєктів в EdTech, зокрема інтерактивні застосунки для літніх людей, вивчення LSF тощо. Отож, наші навички навчання в електронній формі стали переважати над іншими, хоча з самого початку ми не робили вибір на їхню користь.

Після того, як ми набули певний досвід в elearning, ми, власне, задумалися над створенням продукту, який вирішив би ці 3 питання:
  • наявність мобільного застосунку як доповнення до вебверсії;
  • гнучкість для інтеграції в будь-який навчальний процес;
  • user friendly як для адміністратора, так і для студента.

Усе це призвело до співпраці, яка тепер має назву SkillzRun.com.

Ідея з самого початку полягала в тому, щоб створити зручний і простий для користувача / адміністратора інструмент, що налаштовується, і мати можливість застосовувати його в різних сферах діяльності (лінгвістика, корпоративне навчання, професійне навчання тощо).

Також ми були зобов’язані враховувати тренди, які можна було чітко визначити в elearning-секторі:

1)  blended learning;

2)  micro learning;

3)  гейміфікація.

З урахуванням цих аспектів не менш важливим фактором було збереження гнучкості платформи, щоб її можна було адаптувати до будь-якого навчального процесу не тільки в мовному секторі, а, наприклад, у корпоративному й професійному навчанні, у якому в цілому зберігаються такі ж інструменти.

Після 3 років розробок сьогодні ми перебуваємо на стадії інтеграції в кількох компаніях, що займаються мовним і корпоративним навчанням. Ми абсолютно захоплені сферою EdTech і діапазоном можливостей, які відкриваються світові навчання з появою нових технологій.

SKillzRun V1 доступний безкоштовно тут: https://skillzrun.com/admin/#/registration

Дякуємо всій команді. Продовжуємо пригоду.

#розробка #техніка #інновації #bigup #edtech

 

Інформація

Ми покажемо роботу системи зсередини і відповімо на всі ваші питання.

Спробуйте Skillzrun в дії безкоштовно.

Зацікавлені у платформі SkillzRun?

Отримайте готову LMS-систему та мобільний застосунок для учнів

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

liqpay

Оплата проводиться згідно з інвойсом через платіжну систему LiqPay