«На українському ринку конкурентів у SkillzRun я не бачу. Ти не можеш створити один продукт без додаткових інновацій, потрібно постійно все оновлювати і давати клієнту найсвіжішу та найактуальнішу інформацію — для таких реалій бізнесу SkillzRun підходить ідеально».

Cі ю English

Тутов Гліб 
 CPO IT-BRAINS

Проєкт:

IT-BRAINS

Тариф:

STANDARD

Кількість предметів на платформі:

2

Початок співпраці:

Березень 2023

IT-BRAINS — це провідна школа навчання програмуванню, яка базується на методі Колба-Фрая у вивченні Python та Full Stack. Сьогодні в школі навчаються понад 800 учнів і для більш ефективного навчання IT-BRAINS використовують LMS SkillzRun.

Тутов Гліб, CPO IT-BRAINS, розповів нам про досвід у використанні інших платформ, чому обрали саме SkillzRun та чому без LMS неможливо організувати якісне онлайн-навчання. 

 

1. Розкажіть, чому ви обрали для себе формат онлайн-навчання, в чому його головні переваги?

Широта ринку, немає прив’язки до ГЕО, можливість взаємодіяти з людьми, які перебувають в абсолютно різних регіонах країни і світу. Це все дуже актуально для України з часів Covid19, а через війну проблема загострилася ще більше. Ми розуміємо, що цільова аудиторія зараз дуже сильно розмазана світом і, відповідно, робити якісь школи офлайн — це свідомо обмежувати більшу частину аудиторії. В онлайн-форматі більше конкурентів, але водночас більше можливостей.

2. З якими найбільшими проблемами та задачами ви зіштовхуєтесь під час організації навчального процесу?

Найбільша проблема — масштабування продукту. Ми працюємо з продуктами, в яких регулярна система потоків, оскільки щомісяця у нас 400-500 нових учнів, і виходячи з цього — масштабування одна з основних проблем.

Також варто наголосити на необхідності глибокого аналізу основних метрик продуктових показників, як-от CRR (показник, що демонструє, наскільки добре компанія утримує своїх клієнтів), LTV (показник прибутку, який компанія отримує за весь час взаємодії з конкретним покупцем), Retention (утримання клієнтів компанії та формування їхньої лояльності до бренду), Churn Rate (показник відтоку клієнтів) і решти важливих метрик. Нам потрібно аналізувати ці результати, щоб розуміти, чому студенти не закінчують навчання, коли втрачають мотивацію, і чому не повертаються після паузи.

застосунок

3. Чи вдалося їх вирішити зі SkillzRun?

Так, LMS допомагає в структуризації даних учнів, платформа дуже ефективна в організації робочого простору зі зручною зв’язкою теоретичного блоку, відео, домашніх завдань. LMS дає певний інтерфейс, в якому це все знаходиться. Без платформи це все фактично неможливо або ж можливо, але на дуже примітивному рівні. 

Також варто відзначити аналіз успішності учнів, те, про що я говорив вище — можливість аналізувати основні метрики. LMS як інструмент дуже допомагає в роботі зі статистичними даними і в реалізації правильних продуктових стратегій. Будь-яка аналітика без LMS була б неможлива. LMS — це про автоматизацію, гейміфікацію, диджиталізацію і зручність. Це все важливо для клієнтів і спрощує роботу команди.

4. Чи використовували ви такі платформи раніше, якщо так, то що вас не влаштовувало?

Я дуже давно на ринку EdTECH, понад 10 років працюю в цій сфері. Я перепробував дуже багато платформ і в кожної є свої плюси й мінуси. 

Наприклад, безліміту за кількістю учнів практично ніде немає, або це коштує дуже дорого. Щодо статистики, то на інших платформах вона реалізована гірше, ніж на SkillzRun, тому інші переваги вже не такі важливі. Загалом збір, статистика, аналітика та зручність підключення нових юзерів на інших платформах займало більше часу, ніж на SkillzRun. На SkillzRun це займає 1-2 хвилини, що мене цілком влаштовує. На інших LMS було дуже багато зайвих рухів, що уповільнює швидкість входу учня на платформу і підвищує ризик відмови від навчання через емоційну складність. Що менше ми дамо йому кроків для верифікації та швидше зануримо в процес навчання, то нижчий ризик повернення коштів і відмови від курсу.

 

5. Як у вас проходив підбір LMS-платформи? Які переваги SkillzRun для вас були вирішальними?

Найважливіший момент — співвідношення ціни та якості. У SkillzRun прийнятна ціна, вона досить ринкова, але є важливий момент — відсутність прив’язки до кількості учнів. Точніше прив’язка є, але максимальний пакет досить оптимальний з точки зору безліміту учнів і відповідно безліміту предметів. У цьому плані все класно підходить під нашу фінансову модель. 

Ще в SkillzRun надається дуже багато аналітичного функціонала. Дуже непогано реалізовано можливості аналітики за учнями, починаючи з того моменту, коли учень вперше зайшов на платформу: скільки він провів часу в системі, скільки матеріалу пройшов, які домашні завдання зробив і через скільки їх було перевірено (це важливо для додаткового контролю роботи кураторів). 

Також хочу відзначити зручну роботу із заморожуванням учнів, процеси відкриття модулів, можливість автоматизувати відкриття контенту і важливу перевагу захищене сховище — це дуже полегшує нашу роботу. В інших платформ із цим проблеми, а у SkillzRun — все супер.

6. Які типи вправ ви використовуєте у навчанні?

У нас навчання побудоване за методикою Колба-Фрая, вона пов’язана з практичною рефлексією, тому ми використовуємо SkillzRun як медіатор між курсом і GitHub. Те, що ми використовуємо найбільше, — це домашні завдання, адже саме так наші учні надають звітність. Для нас це дуже зручно з точки зору обміну зворотним зв’язком.

застосунок

7. Який функціонал платформи вам найбільш релевантний?

Статистика. Оскільки я CPO (Chief Product Officer — директор з продукту), і в основному саме я займаюся збором статистики та аналізом ключових метрик, то статистика для мене — це найцінніше. Але й безперебійність платформи — це те, що має бути обов’язково. Тому що чим більше збоїв і чим довше вони тривають, тим це гірше для продукту. Я дуже радий, що у SkillzRun з цим проблем немає.

 

8. Як студенти відгукуються про навчання на платформі?

Студенти оцінюють платформу дуже добре, їм подобається навчатися у мобільному застосунку SkillzRun. Доказом того є кількісні показники навчання, які змінились у позитивний бік, оскільки в нас збільшилася кількість студентів.

9. Наскільки співробітники оцінюють легкість роботи з бек-офісом?

Я особисто займаюся наповненням платформи, тож хочу відзначити високий рівень інтуїтивності інтерфейсу, адже коли я проводжу онбординг для інших співробітників — це займає дуже мало часу. Для мене це гарний показник, коли людину протягом кількох годин можна наділити всіма компетенціями, які потрібні, щоб вона працювала в ролі адміністратора платформи.

Якщо говорити про кураторів, то вони про платформу відгукуються досить тепло, їм подобається можливість фільтрації за домашніми завданнями — це корисно і зручно.

10. На вашу думку, наскільки добре SkillzRun підходить для організації онлайн-навчання?

На українському ринку конкурентів у SkillzRun я не бачу. Якщо говорити про західний ринок, там цінова політика дуже жорстка і вона підходить для компаній, які інтегрують LMS у внутрішні продукти, що розраховані на цикли життя 5-10 років. У нас інша бізнес-модель, оскільки ми працюємо з ринком IT і це динамічна історія.

Ти не можеш створити один продукт без додаткових інновацій, потрібно постійно все оновлювати і давати клієнту найсвіжішу та найактуальнішу інформацію — для таких реалій бізнесу SkillzRun підходить ідеально.

 

11. Чому вибрали саме STANDARD? Які для вас переваги цього варіанту співпраці?

Цей пакет пропонує безліміт за кількістю студентів, що для нас критично важливо. Учнів в IT BRAINS багато і можливість давати їм необмежений доступ навіть після проходження курсу — те, що є в пріоритеті для нашої компанії.  Безліміт учнів — сильна УТП, яка допомагає нам краще продавати свої курси та гарантувати учням безлімітне користування контентом у будь-який зручний для нього час.

12. Ваше загальне враження від платформи та чи можете ви порадити SkillzRun колегам або знайомим?

Так, однозначно рекомендував би! Можу виділити 3 головні плюси SkillzRun: 

Хороші можливості для збору аналітики.

Молода перспективна команда.

Зручність користування адмінкою.

LMS як інструмент дуже допомагає в роботі зі статистичними даними і в реалізації правильних продуктових стратегій. Будь-яка аналітика без LMS була б неможлива. LMS — це про автоматизацію, гейміфікацію, диджиталізацію і зручність.

founder

Тутов Гліб
CPO IT-BRAINS

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності