«Завдяки використанню SkillzRun я маю відчуття, що ми йдемо в ногу з часом та технологіями. Для мене мобільний застосунок — це рушійна сила, яка дозволяє генерувати нові ідеї, проєкти, не зупинятися на досягнутому та постійно масштабуватися. Це чудовий привід вдосконалювати курс, щоб бути попереду конкурентів».
Світлана Філіппова
CEO Тренінгового центру Neuro box
Проєкт:
Neuro box
Тариф:
Personal
Кількість предметів на платформі:
1
Початок співпраці:
Серпень 2023
Тренінговий центр Neuro box проводить підвищення кваліфікації педагогічних працівників та активно впроваджує нейропідхід в освітньому процесі. До повномасштабного вторгнення у CEO тренінгового центру, нейропсихолога Світлани Філіппової, був власний офлайн-центр, але під час війни команда перейшла в онлайн-формат та вирішила, що потрібно масштабуватися. Серед студентів школи є логопеди, вчителі початкових класів, викладачі англійської, біології, психологи, музичні керівники — всі спеціалісти, які мають базову педагогічну або психологічну освіту.
Саме масштабування й стало причиною створення окремого застосунку для навчання. Світлана тестувала різні варіанти для організації навчання, але прийшла до висновку, що найкраще відповідає її вимогам саме LMS-платформа та власний мобільний застосунок. Це про зручність, інтерактив, гнучкість, автоматизацію та безліч можливостей для ефективного навчання.
Більше про те, чому Світлана обрала саме LMS SkillzRun, головні переваги платформи для онлайн-курсів та роль гейміфікації — читайте в матеріалі нижче.
1. Розкажіть, чому ви обрали для себе формат онлайн-навчання, в чому його головні переваги?
Я тривалий час працювала з дітьми в офлайні, в мене накопичився великий досвід, і коли розпочався карантин, я створила групу на Facebook. Там я ділилась своїми методичними розробками, відео з занять, різноманітними корисними матеріалами. Група набрала всього за місяць близько 10 тисяч підписників. В той момент я зрозуміла, що мій офлайн-центр, я можу зібрати всього за один вебінар або мінікурс, тож вирішила мігрувати в онлайн.
Деякий час ми ще міксували формати, але потім трапилось повномасштабне вторгнення, всі люди були розкидані по світу, але бажання навчатися стало тільки сильнішим, адже нові знання допомагали відволіктись та понизити рівень тривоги. Наразі ми використовуємо тільки онлайн, тому що такий формат допомагає нам об’єднуватися попри відстань і робити знання більш доступними. І що важливо — в онлайні ми можемо охопити більшу кількість клієнтів.
2. Які складнощі у вас виникали з організацією онлайн-курсів?
- Безструктурність процесу навчання та матеріалів
Наша команда втомилась від уроків в Zoom, бо саме з цього ми починали, потім було навчання в Telegram-каналах з використанням чат-ботів. У такому форматі потрібно постійно надсилати учням посилання на Google-диск, вони ж своєю чергою це губили, просили знову переслати, перепитували кожну дрібницю — і замість ефективного навчання сформувався нескінченний хаос. Ми намагались структурувати матеріал, але все одно все поверталось на свої місця.
- Відсутність захисту даних
Ще одна проблема — захист даних. Нейропедагогіка — це новий напрям для України і наразі ми перші, хто впроваджує нейропідхід. Більшість знань, які є на курсі, я отримала закордоном, і мені б не хотілось, щоб цю інформацію могли легко копіювати та розповсюджувати. Раніше у нас часто був витік даних, тож було важливо усунути цю проблему.
- Брак контролю знань та інтерактивних елементів
Ще одна проблема — відсутність контролю знань та інтерактиву. Ми втомились від стандартного нудного навчання, коли на фліпчарті малюють мозок і розповідають про його будову, а людина тим часом нічого не розуміє. Ми хотіли створити нове цифрове навчання, з використанням відео, флешкарток та залученням 3D-проекції, щоб полегшити сприйняття важкого матеріалу.
І найголовніше — ми ставили за мету організувати навчання інакше, ніж у колег та конкурентів. Вийти на новий рівень, мати своє ком’юніті.
3. Чи вдалося їх вирішити зі SkillzRun?
Так, цілком. Ми хотіли зручне та цифрове навчання — ми його отримали.
- Застосунок пропонує захист даних, тож тепер ми не переймаємось щодо витоку даних.
- Наявна статистика, яка допомагає нам стежити за студентами та розуміти, хто на якому рівні, де в кого є певні складнощі, наскільки продуктивно проходить навчання.
- Також великий плюс, що є домашні завдання і можливість записувати голосові — наші студенти це обожнюють, а ми натомість можемо надавати якісний зворотний зв’язок.
Раніше, коли ми використовували різноманітні чат-боти, то це тільки гальмувало процес навчання, адже студенти не могли ефективно працювати з ботом і доводилося постійно підключати технічну підтримку. Зараз ми можемо спокійно видихнути і не тримати постійно руку на пульсі. Єдині моменти, які можуть виникнути, — це “забув пароль”, але це дуже швидко вирішується і точно не займає стільки ресурсу, як до використання LMS SkillzRun.
4. Які переваги SkillzRun для вас були вирішальними? Чому зупинилися у своєму виборі на цій платформі?
SkillzRun ідеально увібрав у себе всі можливості, які нам були необхідні для організації ефективного навчання.
Перевага 1
Чітка структура, адже у нас дуже багато матеріалу, а на платформі зібрано все в одному місці — і теорія, і термінологія, яку потрібно вивчити.
Перевага 2
Захист даних, тому що на багатьох платформах цьому не придають такого значення, а SkillzRun можуть гарантувати безпеку, наскільки це можливо.
Перевага 3
Розклад та можливість комунікації за допомогою push-сповіщень. У нас часто проходять онлайн-зустрічі й дуже зручно, що система може нагадувати про них та стимулювати студентів до навчання.
Перевага 4
Зручність, тому що смартфон завжди під рукою й можна бути необмеженим у місці та часі для процесу навчання.
Перевага 5
Контроль знань за допомогою різноманітних вправ та статистики. Вправи допомагають перевірити, чи переглянув студент матеріал, адже ми випускаємо у світ людей, які будуть працювати з дітьми, і маємо бути певні, що спеціалісти дійсно опанували необхідні знання.
Перевага 6
Статистика. Ще один важливий момент, який заощаджує наш час, адже за статистикою ми вже розуміємо рівень підготовки студента і у фіналі навчання можемо не проводити з ними складних співбесід та тестувань. Це значно полегшує процес.
Наразі кращого варіанту за SkillzRun я не бачу.
5. Які типи вправ ви використовуєте у навчанні? Чи вистачає вам різноманітності?
Ми використовуємо більшість вправ, але найчастіше — “обрати правильний варіант відповіді”, “розставити у правильному порядку” та “домашні завдання”, які є для нас найбільш релевантними.
Нам дуже подобається, що в домашніх завданнях є можливість прикріплювати фото, відео, голосові повідомлення. Наприклад, коли навчання відбувалось в Telegram, то ми губились, бо деякі студенти раніше надсилали домашні, хтось — пізніше, структурувати це все було важко. Тепер я знаю, що поки я не підтверджу, що завдання пройшло перевірку, то студент не отримає це сповіщення. Щодо різноманітності — загалом вистачає, єдине, ми б хотіли розширити можливості для фінального тестування.
В цілому ми отримуємо багато позитивних відгуків щодо використання вправ, адже вони дозволяють перевірити, наскільки добре ти засвоїв знання і до якого матеріалу потрібно повернутися ще раз.
6. Чи допомагає вам у навчанні гейміфікація?
Так, гейміфікація мені дуже подобається, а також класно те, що я сама можу продумати місії та винагороди за них. Наприклад, у нас є місія, де потрібно провести 3 дні в застосунку, щоб отримати звання “відмінниця курсу”, або переглянути 48 уроків, чи виконати 3 творчі вправи. Це стимулює студентів навчатися.
Плюс ми розробили структуру курсу таким чином, що факультети поділені згідно частин мозку, як у фільмі Гаррі Поттер, тільки у нас “меморіуси”, “аудіалітуси”. Також у нас є свої персонажі, наприклад, дівчинка Шурочка — нейроревізор , яка часто з’являється в новинах, щоб повідомити студентам важливу інформацію. Завдяки такому інтерактиву вони рідко щось пропускають.
І останнє — ми часто організовуємо різноманітні змагання і мені подобається, що функціонал дає можливість ввести власну валюту — у нас це нейрожетони, які потім можна обмінювати на навчальні продукти або наш мерч.
7. Наскільки співробітники оцінюють легкість роботи з бек-офісом від 1 до 10, де 10 — надзвичайно легко?
Бек-офіс для мене дуже легкий, тому що раніше мені завжди потрібно була допомога з налаштування, а тепер я можу справлятися самостійно. З впевненістю можу оцінити роботу з бек-офісом на 10, де 10 — надзвичайно легко.
8. Як студенти відгукуються про навчання на платформі?
Ми не чули негативних відгуків від наших студентів. Навпаки, коли ми тільки анонсували новий формат навчання в соціальних мережах, то наші студенти підтримали нас, робили репости та говорили, що нарешті “навчання на колінках позаду”. Ми змогли створити максимально цікавий та зручний формат навчання, якого немає у конкурентів.
9. Чому вибрали саме Personal? Які для вас переваги цього варіанту співпраці?
Це вирізняє нас серед конкурентів, дає вищий статус, підвищує чек на послуги та рівень навчання, адже зустрічі в Zoom та власний застосунок зі структурованими матеріалами явно відрізняються.
Для нас було важливо, щоб студент одразу за іконкою міг знайти наш застосунок, а не шукав серед безлічі програм. Ми хотіли, щоб наше ім’я та бренд були впізнаваними — власний застосунок саме про це.
10. Ваше загальне враження від платформи та чи можете ви порадити SkillzRun колегам або знайомим?
Моє враження позитивне, адже завдяки використанню SkillzRun я маю відчуття, що ми йдемо в ногу з часом та технологіями. Для мене мобільний застосунок — це рушійна сила, яка дозволяє генерувати нові ідеї, проєкти, не зупинятися на досягнутому та постійно масштабуватися. Це чудовий привід вдосконалювати курс, щоб бути попереду конкурентів. Тож щиро раджу LMS SkillzRun.
Нас часто запитують, яку платформу ми можемо порадити для навчання, і ми завжди пропонуємо SkillzRun. Навіть, якщо ви оберете базовий тариф без власного застосунку, ви все одно отримаєте крутий функціонал для організації ефективного та сучасного навчання.
Світлана Філіппова
CEO Neuro box