Як викладати мови онлайн (повне керівництво)

20 Грудня, 2020

Цифрова епоха повністю змінила світ освіти, безпрецедентним чином демократизувавши доступ до навчання. Вивчення мови пройшло хвилю змін, спостерігаючи значне збільшення кількості студентів, які шукають знання в Інтернеті. Саме в цей час близько 1,5 мільярда людей по всьому світу активно вивчають іноземну мову, що демонструє величезний інтерес та попит у цій галузі.

Для викладачів перехід на онлайн-навчання мови відкрив двері до неймовірних можливостей, обіцяючи не лише фінансову винагороду, а й досвід викладання, що постійно збагачується. Пільги? Неперевершена гнучкість, радість спілкування зі студентами будь-якого рівня підготовки та свобода адаптувати свій стиль викладання відповідно до калейдоскопа навчальних уподобань.

У цій статті ми розберемося у нюансах викладання таких мов, як французька та іспанська, у віртуальному світі. Незалежно від того, чи є ви досвідченим репетитором з мови або тільки починаєте свій шлях, ця стаття містить ідеї та практичні стратегії, які допоможуть вам досягти успіху в цифровому класі. Будьте готові створити для своїх учнів динамічний та захопливий процес навчання, поки ми разом досліджуємо захопливий світ мовного онлайн-навчання.

Квітучий світ онлайн-навчання мови

Популярність онлайн-навчання мови різко зросла: очікується, що ринкова вартість подвоїться з 14,2 мільярда доларів США у 2021 до 28,5 мільярда до 2028 року. Це відповідає тому, що 1,5 мільярда людей у всьому світі вивчають нову мову. Цифрове навчання ніколи ще не було таким популярним.

Переваги викладання мов онлайн очевидні: безпрецедентна гнучкість, глобальна аудиторія та можливість персоналізувати навчання. Вчителі можуть працювати з будь-якого місця, охоплюючи учнів із різних часових поясів, різного віку та різного походження. Можливість адаптувати навчання до індивідуальних потреб гарантує успіх кожного учня.

Навіщо вивчати мови онлайн

Викладання мов онлайн — це не просто робота, це шлях до численних можливостей. Він поєднує пристрасть до мов із новітніми технологіями, створюючи динамічне середовище навчання. Це також забезпечує прибутковий кар’єрний шлях із постійним потоком студентів, які бажають навчатися.

Але вплив виходить за межі цього. Як учитель, ви вносите свій внесок у світову спільноту, сприяючи міжкультурному взаєморозумінню та спілкуванню. Ви не просто навчаєте слова та граматику –- ви допомагаєте руйнувати бар’єри та будувати мости. У цьому справжня сила та потенціал викладання мов онлайн.

Підготовка до викладання мов онлайн

Вирушати у шлях викладання мов онлайн — це дуже захоплює, але ж це вимагає ретельної підготовки, щоб дійсно змінити досвід навчання ваших учнів. Перш ніж поринути у глибини онлайн-навчання, важливо закласти міцну основу та узгодити свій підхід із потребами та прагненнями вашого учня.

Зрозумійте свою аудиторію

Знання своєї аудиторії схоже на дорожню карту вашого викладацького шляху: воно визначає кожне ваше рішення та гарантує, що ваш контент потрапить у ціль. Почніть із того, що поставте собі кілька важливих питань:

 1. Хто ваші учні? Чи є вони абсолютними новачками, чи вже мають деякі попередні знання? Розуміння їхньої відправної точки допоможе вам адаптувати уроки до їхніх потреб.
 2. Чому вони навчаються? Це для подорожей, бізнесу чи просто для розваг? Знання їхньої мотивації допоможе вам зробити уроки більш актуальними та цікавими.
 3. Що може їх утримати? Чи є спільні проблеми, характерні для цієї мови чи демографії вашої аудиторії? Виявлення потенційних перешкод на ранньому етапі дозволить усунути їх у вашій навчальній програмі.

Залучайте та надихайте

Пам’ятаєте, ви не просто передаєте знання, ви допомагаєте запалити любов до мови. Діліться історіями, культурними подіями та особистим досвідом, який пожвавлює мову. Зробіть свої уроки не просто граматикою та словниковим запасом — зробіть їх воротами у новий світ.

Ставте чіткі та досяжні цілі

Успіх у викладанні приходить, коли ви та ваші учні прагнете однієї й тієї ж мети. Чіткі, досяжні цілі допомагають узгодити ваші викладацькі зусилля та дають вашим учням чітке уявлення про напрямок:

 1. Визначте, як виглядає успіх. Це здатність вести базову розмову чи досягнення втіхи мови? Чітко вкажіть кінцеву мету та розбийте її на здійсненні кроки.
 2. Ставте цілі РОЗУМНО. Переконайтеся, що ваші цілі конкретні, вимірні, досяжні, релевантні та обмежені у часі. Ця структура допомагає створити чітку дорожню карту задля досягнення успіху.
 3. Повідомте про свої цілі. Поділіться своїми цілями зі своїми учнями на самому початку. Ця прозорість допомагає зміцнити довіру та гарантує, що всі працюють над досягненням тих самих цілей.
 4. Регулярні перевірки. Постійно перевіряйте досягнення цих цілей як у себе, так і у своїх учнів. Вони досі актуальні? Ваші учні на шляху до їхнього досягнення? Використовуйте ці перевірки, як можливість при необхідності скоригувати зміст курсу та методи навчання.

Розуміючи свою аудиторію та встановлюючи чіткі й досяжні цілі, ви закладаєте основу для успішного та результативного онлайн-навчання мови. Ваші учні відчують, що їх бачать, розуміють та мотивують досягти своїх цілей у вивченні мови, а ви отримаєте задоволення, знаючи, що відіграли вирішальну роль у їхній подорожі.

Вибір відповідної платформи онлайн-навчання

Вибір відповідної онлайн-платформи навчання для мовних курсів має вирішальне значення. Ваш вибір вплине на досвід навчання учнів, тому дуже важливо зважити свої варіанти. Хоча Zoom та Skype відмінно підходять для спілкування віч-на-віч у режимі реального часу, вони можуть не підійти для комплексного мовного курсу.

З іншого боку, такі платформи, як Google Classroom та Moodle, надають ширший простір, дозволяючи розподіляти ресурси та завдання, полегшуючи взаємодію учнів. Однак у них можуть бути відсутні функції, призначені для викладання мови.

Увійдіть до Skillzrun, платформи, яка виділяється створенням курсів та пропонує універсальне рішення для викладачів. Skillzrun дозволяє легко інтегрувати мультимедіа, вікторини та інтерактивні елементи, надаючи вашим учням багатий досвід навчання. Крім наявних функцій, Skillzrun пропонує велику підтримку та ресурси, гарантуючи, що у вас є все необхідне щоб створити онлайн-курс.

Створення захопливих мовних уроків

Навчальна програма є основою курсу. Це має бути більше, ніж просто набір уроків — це має бути добре продумана подорож, яка поступово розвиває попередні знання та у захопливій формі знайомить із новими концепціями. Увімкніть різні матеріали та методи навчання, що відповідають різним стилям навчання, та зберігайте зміст курсу свіжим та цікавим. Увімкніть відео, аудіокліпи та інтерактивні слайди, щоб повністю занурити учнів у процес навчання.

Доповніть свої уроки розмовами з реального життя, культурними цінностями та популярною музикою мовою, що вивчається. Це не тільки збагачує навчальний досвід, але також забезпечує контекст та актуальність мови, що викладається. Інтерактивні вправи, такі як вікторини, картки та ігри, гарантують, що процес навчання залишиться динамічним та приємним.

Історії — ще один потужний інструмент. Діліться особистими анекдотами, використовуйте рольові ігри та створюйте сценарії з реального життя, в яких активно використовується мова. Такий підхід робить мову доступнішою, а досвід навчання більш відчутним та незабутнім.

Просування ваших мовних курсів в Інтернеті

Коли ви будете готові продати свій курс, настав час залучити студентів. Соціальні мережі – — це ваш шлях до ширшої аудиторії. Діліться яскравими моментами, мовними фактами або відгуками на таких платформах, як Instagram, Facebook та Twitter. Створіть спільноту навколо своїх курсів, викликаючи інтерес та залучення.

Контент-маркетинг — ще один напрямок для вивчення. Пишіть повідомлення в блогах, розсилайте інформаційні бюлетені та, можливо, запустіть подкаст. Ці канали допоможуть зміцнити ваш авторитет, як викладача мови, та залучити більше студентів на ваші курси. Крім того, переконайтеся, що ваш курс оптимізовано для SEO, щоб потенційні учні, які шукають мовні онлайн-курси, могли його легко знайти.

Використовуючи ці стратегії, ви не просто продаєте курс — ви створюєте спільноту ентузіастів мови, які готові навчатися та взаємодіяти з вашим контентом.

Створення спільноти, де вивчають мову

Створення спільноти виходить за межі навчальних матеріалів — йдеться про виховання почуття належності та підтримки. Заохочуйте взаємодію студентів через форуми, дошки обговорень та живі заняття. Надайте учням можливість поділитися своїм досвідом та стратегіями підтримки один одного.

Розгляньте можливість організації регулярних живих занять або навчальних груп, надаючи учням можливість практикуватися в розмовній мові та отримувати миттєвий зворотний зв’язок. Переконайтеся, що ваша спільнота є гостинною, інклюзивною та відзначає кожен етап навчання. Вчиняючи так, ви створюєте квітуче середовище, яке зміцнює мотивацію, залученість та, зрештою, опанування мовою.

Приклади людей, які викладають мови онлайн

Мій перший урок французької мови

«Мій перший урок французької мови» — це запрошення поринути в основи французької мови, що пропонує живе заняття, яке ідеально підходить для новачків або тих, хто потребує швидкого освіження знань. Інструктор обіцяє інтерактивний досвід, гарантуючи, що до кінця заняття ви зможете легко та впевнено провести свій перший день у Франції.

Ви навчитеся вітатися з людьми, представлятися, поводитися ввічливо, рахувати до десяти та навіть замовляти улюблений напій французькою мовою. Заняття є повтором відеотренінгу в реальному часі, що дає можливість попрактикуватися разом та отримати живий зворотний зв’язок, що зміцнить вашу впевненість у негайному використанні цих французьких слів та фраз.

Італійська з нуля

«Італійська з нуля» — це комплексний курс, покликаний допомогти вам пройти шлях від новачка до впевненого спілкування італійською мовою. До кінця цього курсу ви освоїте основи представлення себе, зможете ставити питання про особисті дані та відповідати на них, а також брати участь у простих розмовах про ваше найближче оточення.

Курс пропонує різноманітні матеріали, включаючи відео, тести, шпаргалки та записи, що доповнюються доступом до приватної спільноти для подальшої практики та взаємодії з однокурсниками. Після закінчення ви отримуєте «Сертифікат про закінчення курсу Італійська з нуля», що свідчить про вашу відданість справі та прогрес у вивченні італійської мови. А завдяки необмеженому доступу до матеріалів курсу ви можете продовжувати навчатися та практикуватися у зручному для вас темпі.

Юсеф вчить

Юсеф привносить динамічний та практичний підхід до вивчення французької мови за допомогою своїх онлайн-уроків, приділяючи особливу увагу вправам з говоріння та аудіювання з урахуванням ваших уподобань. Програма «Юссеф вчить» гарантує, що навчання буде захопливим та швидким, використовуючи різноманітні вправи та надаючи цінні поради та рекомендації.

Ваша подорож починається з пробного уроку, на якому ваш поточний рівень оцінюється за допомогою вправ на розмовну мову, аудіювання та вимову. Це заняття пропонує стислий огляд широкого спектра вправ, доступних у його курсах, та закінчується обговоренням наступних кроків на шляху до вивчення французької мови. З Юсефом ви можете розраховувати на підтримувальний та захопливий досвід навчання, покликаний ефективно покращити ваші навички французької мови.

Вимірювання ефективності та постійне вдосконалення

Викладання — це практика, що постійно розвивається, і те, що підходить одній групі учнів, може не підійти іншій. Будьте готові оцінити ефективність вашого курсу, зібрати відгуки та внести корективи за необхідності. Це не тільки розширює можливості навчання ваших учнів, а й сприяє вашому зростанню та розвитку, як викладача.

Ось кілька важливих способів вимірювання та покращення ефективності:

 1. Відстеження успішності учнів. Дуже важливо стежити, як ваші учні просуваються за вашими курсами. Вони закінчують уроки? Чи беруть вони участь в інтерактивних вправах? Відстежуючи їх прогрес, ви можете визначити області, в яких учні можуть мати труднощі, та запропонувати додаткову підтримку або ресурси, які допоможуть їм подолати ці перешкоди.
 2. Збір зворотного зв’язку. Зворотний зв’язок є наріжним каменем покращення. Регулярно збирайте відгуки, думки та пропозиції від своїх учнів. Що їм подобається у вашому курсі? Які області, на їхню думку, можна було б трохи упорядкувати? Ця пряма лінія зв’язку відкриває світ знань, допомагаючи вам налаштувати контент, стиль викладання та структуру курсу на основі реального досвіду користувачів.
 3. Святкування історій успіху. Зверніть увагу на історії успіху та проривні моменти ваших учнів. Коли студент може вести розмову на мові, яку вивчає, пройти тест на знання мови або відчувати себе більш впевнено у своїх мовних навичках, це є свідченням ефективності вашого навчання. Розповідь про ці історії успіху (зрозуміло, з дозволу студента) також може стати потужним свідченням, що демонструє реальний вплив ваших курсів.
 4. Інвестиції у професійний розвиток. Ваше зростання як педагога — це безперервний шлях. Присвятіть час своєму професійному розвитку, відвідуючи семінари, записуючись на курси та залишаючись у курсі останніх тенденцій у викладанні мов та онлайн-освіті. Ці інвестиції не тільки покращують ваші педагогічні здібності, а й гарантують, що ваші учні отримують першокласне навчання, засноване на новітніх освітніх ідеях та методологіях.

Вимірювання ефективності онлайн-навчання мови вимагає цілісного підходу, орієнтованого не тільки на показники продажів та набору, але й на реальні результати навчання та задоволеність ваших студентів. Беручи на себе зобов’язання постійно вдосконалюватися, реагуючи на зворотний зв’язок, ви створюєте основу для повноцінної та ефективної викладацької кар’єри.

Викладання мови онлайн з Skillzrun

Ми розглянули безліч тем: від переваг викладання мов онлайн до створення захопливих уроків та створення спільноти учнів. Викладання мов онлайн пропонує гнучкість, глобальне охоплення та можливість вплинути на учнів з усіх верств суспільства. А з такими платформами, як Skillzrun, у вас партнер на кожному етапі шляху.

Чи готові зробити рішучий крок та почати викладати мови онлайн? Вивчіть Skillzrun, де ви знайдете всі інструменти та ресурси, необхідні для створення, просування та продажу ваших курсів. Приєднуйтесь до спільноти онлайн-викладачів мови.

SkillzRun це унікальна платформа з можливістю створювати власні курси та мобільний додаток. Не відкладайте тестування SkillzRun. Адже тут створення онлайн курсу займає лише кілька хвилин. Протестуйте платформу протягом 60 днів безкоштовно. І отримайте детальну консультацію щодо роботи SkillzRun від наших фахівців. Кількість місць на безкоштовну демонстрацію обмежена. Поспішайте забронювати собі.

Теги

Інформація

Ми покажемо роботу системи зсередини і відповімо на всі ваші питання.

Спробуйте Skillzrun в дії безкоштовно.

Можливо вас зацікавить

0 Comments

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демо

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності