Як ми провели літо 2021?

30 Вересня, 2021
cover image

Перш за все хочемо всіх привітати з початком навчального року! Сподіваємося, що він буде легше і ефективніше, ніж попередній 2020.

Ми продовжуємо розвивати нашу платформу SkillzRun і хочемо з Вами поділитися останніми новинами та інноваціями, які вийшло впровадити в літні місяці – для багатьох наших клієнтів вони стали вирішальними при ухваленні рішення про початок співпраці.


Першим і великим нововведенням був реліз веб версії.

webversion

Ми нарешті закінчили розробку веб версії додатка для студентів. Доступна вона ось тут: : https://web.skillzrun.com/

При створенні компанії, автоматично створюється адреса для доступу в веб версію, наприклад https://web.skillzrun.com/company_name, де студент може вибрати доступний йому предмет (або купити його) і потрапити всередину нього.

Дизайн веб версії дуже схожий на мобільний додаток, щоб не викликати здивування студента при переході з одного формату на інший. Також веб версія дозволяє викладачеві працювати одночасно зі студентом.

webversion-2

Нагадаю, що спочатку ми не приділили цьому належної уваги, але почавши просувати проект на ринку, стало ясно, що без веб версії продукт не можуть використовувати люди без смартфонів і діти, наприклад. А для деяких клієнтів частка таких користувачів становить більшу частину.

У підсумку ми реалізували практично всі функції мобільного застосування в веб версії. Також веб версія дуже зручна в плані монетизації, але про це далі.


 

Екзаменаційний урок

За запитами наших клієнтів, крім класичного типу уроку, ми додали новий тип уроку – “Іспит”.

Як і в справжньому іспиті, в цьому типі уроку у студента є тільки одна спроба дати відповідь у вправі, при цьому програма не відображає результати відповіді (тільки в кінці іспиту. Також є таймер, можливість відкритої відповіді з перевіркою викладачем і т.д.

Виглядає це ось так:

exam from app

Даний тип уроку був необхідний компаніям для організації перевірок знань своїх учнів. Статистика з результатами іспитів збирається в бек офісі по кожному студенту і групі, а наступним етапом ми плануємо зробити можливість в бек-офісу завантажувати документ зі звітністю по успішності кожного студента – це завдання є одним з основних умов проходження сертифікації для освітніх установ в Європі з 2022 року ( наприклад Qualiopi)

exam-back-office


 

Додали можливості монетизації

Цього літа ми проводили опитування серед клієнтів з приводу варіантів монетизації якими вони користуються на даний момент або хотіли б.

За підсумками прийшли до того, що необхідна можливість монетизації і в додатку і в веб-версії – багато клієнтів використовують skillzrun не тільки як допоміжну онлайн платформу до свого оффлайн навчання, а й як окремий інструмент з продажу онлайн курсів, без прив’язки до офлайні. Для них дуже важлива можливість продажу прямо з програми, незважаючи на велику комісію Apple і Google.

Зараз ми реалізували можливість продажу в веб версії через платіжні системи (на кшталт stripe, liqpay) де комісія складає близько 3-4%

В Мобільному ж додатку оплата відбувається через нативні системи оплати apple і google, комісія в цьому випадку становить 15%. Нагадаємо, що ця схеми монетизації можлива тільки для white label версії – коли ми робимо персональні додатки під клієнта і ви безпосередньо отримуєте гроші на свій рахунок.

Ось кілька скріншотів як це виглядає у додатку

 

і веб версії Skillzrun

paymeyns-web


 

Поліпшили дизайн і ергономіку бек офісу

З самого початку розробки платформи ми досить уважно ставимося до дизайну та ергономіки бек-офісу, постійно намагаємося поліпшити UI / UX особистого кабінету і всього функціоналу – адже не тільки студенту потрібен гарний і ергономічний дизайн для роботи. Цього разу ми зробили більш зрозумілим управління рівнями і групами користувачів.

Тепер створювати і наповнювати рівні можна на тій же вкладці, що і теми з уроками. Це робить більш зрозумілим створення і управління контентом, а також його прив’язку до уроків і груп.

structure

Групи користувачів тепер створюються окремо всередині кожного предмета і в них можна безпосередньо додавати користувачів. Раніше вони керувалися всередині рівнів, що створювало певну плутанину в керуванні студентами.

Виглядає це ось так:

groups list

І всередині групи список її користувачів з можливістю їх додати або видалити

groups


 

Зробили загальну відео інструкцію по бек-офісу.

Доступно англійською та російською мовами. Ми постаралися коротко і зрозуміло показати основний функціонал бек-офісу на прикладі створення мовної школи. У планах продовжувати робити відео огляди на новий функціонал платформи.

Ось посилання на англ. версію: https://youtu.be/wkGC924Dol0

 


Дякую за увагу, не соромтеся писати нам по будь-яких питань і залишаємося на зв’язку!

Інформація

Ми покажемо роботу системи зсередини і відповімо на всі ваші питання.

Спробуйте Skillzrun в дії безкоштовно.

Зацікавлені у платформі SkillzRun?

Отримайте готову LMS-систему та мобільний застосунок для учнів

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

liqpay

Оплата проводиться згідно з інвойсом через платіжну систему LiqPay