Мікронавчання: освітній тренд для підвищення ефективності

08 Грудня, 2022

Сьогодні ми маємо широкий вибір для навчання: курси, вебінари, тренінги, але як вчитися новому, коли через постійне інформаційне перевантаження великий обсяг матеріалу не засвоюється?

Допоможе розв’язати цю проблему microlearning або мікронавчання. Це одна з тенденцій онлайн-навчання, на якій побудована mobile LMS SkillzRun.

Що таке microlearning?

Це новий підхід до формату навчання, коли замість узагальненого вивчення, учень отримує інформацію дозовано. У мікронавчанні використовується інтервальне повторення — розбиття навчальних тем на маленькі частини. Програма курсу поділена на модулі за принципом «1 модуль — 1 думка — 1 навичка». На вивчення кожного інформаційного блоку приділяється 5–15 хвилин.

illustration 2

Як у SkillzRun LMS застосовується мікронавчання

Які переваги має microlearning?

Під час навчання в такому форматі учні або співробітники отримують тільки ту інформацію, яка потрібна їм саме зараз та одразу закріплюють вивчене на практиці. Таким чином вони краще запам’ятовують матеріал, адже немає потреби зазубрювати все підряд. Також це економить найцінніший людський ресурс — час, зменшує прокрастинацію й мотивує навчатися, бо учень знає, що отримає корисну інформацію за лічені хвилини.

За даними міжнародного дослідження від Mordor Intelligence, з 2021 до 2026 року ринок мікронавчання в середньому щорічно зростатиме на 14,2%

Кому підходить цей формат навчання?

  • Компаніям, які навчають співробітників.
  • Освітнім закладам.
  •  Авторам навчальних курсів.

SkillzRun допомагає бізнесам створювати власні навчальні простори із застосуванням освітніх трендів, і «мікронавчання» було одним із головних принципів на початку створення продукту. Ви можете легко згенерувати власний мобільний застосунок та приєднувати учнів або співробітників на платформу.

illustration 2

Після пройдених мікроблоків на учня чекають нагороди у застосунку

За базовим функціоналом SkillzRun усі предмети поділені на розділи, розділи на уроки, а уроки на відео, теорію, слова чи терміни та вправи. Така схема дозволяє поділяти навчальний контент на мікроблоки й швидко та інтерактивно засвоювати нові знання. А після завершення кожного блока на користувача чекають нові бали для заохочення!

Спробуйте SkillzRun безплатно — створіть власний проєкт за лічені хвилини та протестуйте можливості навчальної системи. 

Інформація

Ми покажемо роботу системи зсередини і відповімо на всі ваші питання.

Спробуйте Skillzrun в дії безкоштовно.

Зацікавлені у платформі SkillzRun?

Отримайте готову LMS-систему та мобільний застосунок для учнів

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

liqpay

Оплата проводиться згідно з інвойсом через платіжну систему LiqPay