«Я завжди рекомендую SkillzRun всім, у кого є проблема з організацією корпоративного навчання. Кажу, що це дуже просто розв’язати — необхідно почати співпрацювати з онлайн-платформою SkillzRun».

Cі ю English

Ян Негеля 
Засновник Yantours

Проєкт:

Yantours

Тариф:

Standart

Кількість предметів на платформі:

2

Початок співпраці:

Лютий 2024 рік

Yantours — туристична компанія, яка займається організацією самостійних подорожей для українців. Наразі Yantours працюють для українців в Європі. Вони під ключ організовують подорожі, орієнтуючись на запит клієнтів. Зараз компанія використовує LMS SkillzRun для проведення корпоративного навчання, але раніше цей процес проходив в офлайн-форматі. 

Власник туристичної агенції Ян Негеля поділився з нами, чому образ саме нашу платформу, що йому найбільше подобається в функціоналі LMS, а також розповів, як змінилися кількість показники навчання після переходу в онлайн-формат.  

 

1. Чому ви почали шукати систему для навчання? Які основні завдання у вас стояли?

 

Раніше я проводив корпоративне навчання особисто, у форматі офлайн. Це було доволі сумбурно, але завдяки персональному контакту результати були успішні, тож на той момент я не шукав інших варіантів. Після мого переїзду в Канаду цим процесом почав займатися один із менеджерів, але у результаті сталася неприємна ситуація. Через те, що менеджер займаючись навчанням співробітників, налагодила з ними теплий контакт, під час свого звільнення вона спробувала схантити частину команди.

Після цього я задумався про інший формат навчання, щоб таких ситуацій більше не повторилося. На жаль, я не мав достатньо часу, щоб повністю приділяти корпоративному навчанню багато ресурсу, тому виникла ідея автоматизувати цей процес. Я хотів, щоб співробітники навчалися самостійно і вже до наступного етапу переходили з певними знаннями, аби не вчити їх з нуля.

2. Розкажіть, чи хотіли б ви комбінувати офлайн- та онлайн-навчання, якщо буде можливість? 

З радістю хотіли б комбінувати, але зараз плюсів в офлайні набагато менше. Наразі менеджери розкидані по різних регіонах й країнах, тоді як раніше ми проводили офлайн-навчання в Києві, в нашому офісі, та зараз такої можливості немає. Щоб отримати максимум від онлайн, ми ще створюємо спільні чати в месенджерах для запитань і відповідей, надсилаємо додаткові матеріали, наші менеджери записують голосові, ми намагаємось максимально бути залученими в процес.

 

3. Як у вас проходив підбір LMS? Чи розглядали інші варіанти?

Насправді підбір платформи відбувався доволі легко. Зазвичай про такі речі я дізнаюся по рекомендаціях, але цього разу просто використав Google. Написав в пошуку “корпоративне навчання для співробітників” і на першій сторінці було декілька посилань, які привернули мою увагу.

Я відкрив SkillzRun, ознайомився і зрозумів, що це саме те, що потрібно. Плюс це недорого, набагато вигідніше, ніж інвестувати в людину і платити зарплатню за організацію навчання. Тож я вирішив спробувати й наразі ми доволі успішно співпрацюємо.

застосунок

4. Які курси для співробітників ви проводите в SkillzRun?

У нас не так багато позицій в компанії для навчання. Одна з них — менеджери з продажу. Цих співробітників найбільша кількість в команді, і саме заради них ми почали корпоративне навчання. На другому місці — онлайн-підтримка клієнтів. Ми для них теж розробили окремий курс, але набагато коротший. Тож поки тільки 2, але в майбутньому будемо додавати ще курси.

5. Який функціонал платформи вам найбільш релевантний? Чи вистачає вам різноманітності?

Різноманітності вистачає більш ніж! Для корпоративного навчання нам ідеально підходять тести та можливість проведення екзаменів. Дуже зручно, що співробітник переглянув відео, почитав теорію й одразу пройшов тест.

Наприклад, у нас був один болючий момент в навчанні, де потрібно було безпомилково порахувати вартість турів, які ми пропонуємо. Завдяки вашому функціоналу ми використали не просто тести, а варіант, де потрібно вписати правильну відповідь цифрою. Це класно, бо так люди точно засвоюють інформацію, яку вони вивчають.

 

6. Які плюси платформи ви можете виділити?

Насправді плюсів багато, якщо виділяти, то:

 

  • Мені подобається, що завдяки платформі можна структурувати інформацію перш за все для себе, щоб не сумбурно пояснювати працівникам. 

 

  • Також можливість якісно записати відео по конкретних блоках, а потім представити необхідну теорію. 

 

  • Ще мені подобається використання за потреби додаткового платного сховища для відеоконтенту. Не скажу, що в нас там щось дуже конфіденційне, але не хочеться розміщувати їх просто в інтернеті на YouTube, бо це закрита інформація компанії, а там її можна легко завантажити. 

7. Що говорять кількісні показники щодо ефективності навчання із застосуванням SkillzRun?

Наразі коефіцієнт людей, які залишаються в команді, вищий, ніж коли ми проводили навчання в офісі. Тож використання LMS-платформи точно позитивно впливає на процес роботи. 

 

застосунок

8. Як ваші співробітники відгукуються про навчання у застосунку?

Це класне питання, бо загалом всі задоволені. І в мене навіть був досвід, коли співробітниця спочатку проходила навчання в офісі, а потім в LMS. У результаті вона все пройшла і сказала, що їй дуже сильно сподобався такий формат. Він набагато легший, комфортніший і одразу запам’ятовується багато інформації, адже фізично потрібно залучити більше зусиль для навчання.

Тож завдяки відео, теорії, тестам та швидкості — якість запам’ятовування навчальної інформації на значно вищому рівні!

9. Як ви вважаєте, наскільки SkillzRun підходить для організації навчального процесу в корпоративному секторі?

 

Чесно? Прекрасно! Я думаю, SkillzRun ідеально підходить для організації навчального процесу в корпоративному секторі й має бути в кожній компанії. Особисто ми будемо інтегрувати платформу в кожен наш бізнес.

10. Ваше загальне враження від платформи та чи можете ви порадити SkillzRun колегам або знайомим?

Так, на 100%! Насправді я завжди рекомендую SkillzRun всім, у кого є проблема з організацією корпоративного навчання. Кажу, що це дуже просто розв’язати — необхідно почати співпрацювати з онлайн-платформою SkillzRun і все буде класно.

Я думаю, SkillzRun ідеально підходить для організації навчального процесу в корпоративному секторі й має бути в кожній компанії.

founder

Ян Негеля
Засновник Yantours

Зацікавлені у SkillzRun?

Отримайте демонстрацію можливостей системи під ваші навчальні потреби

Заповніть форму, щоб записатися на демонстрацію

Залишаючи свої контактні дані, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності